SPOR
Giriş Tarihi : 18-06-2022 13:04   Güncelleme : 18-06-2022 13:04

Diye sorulduğunda Özbek gülümseyerek

Diye sorulduğunda Özbek gülümseyerek

Şebinkarahisar'da su ve ekmek çok lezzetliydi. Önce bir şeyler yedik. Güzel yemek oldu. Tebrikler. Şebinkarahisar şampiyonluğu kazandı. Giresunspor da kazandı. Bu yıl iyi oynadı" diye yanıtladı.

Gülsen Mutlu AKYOL/ŞEBİNKARAHİSAR, (Giresun), (DHA)

Antalya Spor Sözcüsü Başkan Adnan, ligin ikinci yarısındaki büyük atılım ve takımın golleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Antalyaspor'un sezon bitimine iki hafta kala herkesi gururlandırmaya devam ettiğini söyleyen başkan, "Ligin 22. haftasında küme düşme hattında olan takımımızdan asla ümidimizi kesmedik. Bugün. Bizden çok daha büyük bütçeli bir takımla aynı amaç için mücadele ediyoruz.Bu sene yine kırdığım rekoru kırdık.14 haftadır bileklerimiz bükülmedi.Önemli olan 9'unun da başarmış olması.Bütün futbol Bunu yapmamızın tesadüf olmadığını halk gördü, bu başarıya futbol oynayarak ulaştık."

'İki maçı da kazanacağız'

İlk olarak, futbol yöneticisi Nuri Şahin, fu Futbolcuların ve tüm takımın sahada büyük bir hırs ve kararlılıkla mücadele ettiğini kulisbet vurgulayan Başkan, "Sahada yaptıklarının karşılığını alın teriyle alıyorlar. Taraftarlarımız özellikle son maçlarda bize her zaman inanılmaz destek verdiler. Şimdi son iki maçımız kaldı Kasım Paşa deplasmanından sonra evde Galatasaray ile oynayacağız.Sahada iki maç kazanacağız.Lig sonunda puanlarımızın bizi nereye götüreceğini göreceğiz.Tebrik ederim. Teknik ekibimiz, oyuncularımız ve taraftarlarımız şimdiden" dedi.

Fenerbahçe, 6 Şubat 2021'de Galatasaray ile oynadığı lig maçının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemar Danabas Takımı'nın yaptığı açıklamanın ardından Beyaz TV'ye bağlanarak, Galatasaray'ın açtığı hakaret davasını Kırmızı Takım ve Kırmızı Takım'ın kaybettiğini duyurdu.