SPOR
Giriş Tarihi : 19-06-2022 15:05   Güncelleme : 19-06-2022 15:05

Çok çalışmak önemlidir

Çok çalışmak önemlidir

2020 Olimpiyat Dünya Şampiyonu Milli Okçu Mete Gazoz, Okçuluk Antrenörü Göktuğ Ergin, Milli Okçu Yasemin Ecem Anagöz ve Milli Okçu Gülnaz Büşranur Coşkun, "Beklenmeyen Koşullarda Başarı: Olimpiyat Hikayeleri" başlıklı panelde deneyimlerini paylaştılar. Panelde konuşan Mete Gazoz, "Olimpiyat şampiyonu olmak yük mü? Bu sizi nasıl etkiliyor?" sorusuna içtenlikle yanıt verdi. Milli okçu Gazoz, "Başta her maçı kazanmak zorundaymışım gibi omuzlarımda bir ağırlık hissettim ama Göktuğ hocam sayesinde insanların her maçı kazanamayacağına dair gerçek bir inanç değil. Şimdi disiplinli bir şekilde çalışmaya devam ediyorum.Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.Doğal olimpiyat şampiyonu olmak çok gurur veriyor ve özgüvenimi artırıyor.Ama dediğim gibi önemli olan şey çok çalışmak. disiplinli bir yol. Herkese tavsiye ederim. Bundan sonra mutlaka başarılı olacaktır” dedi.

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, dün düzenlediği basın toplantısında transferlerinde öncelik verecekleri bölgeleri açıkladı. Trabzonspor modabet önceliği sağ bek, sol bek mevkilerinin transferine verecek.

Transfer listelerinde öne çıkan isimler

Karadeniz Fırtınası sıralamasında çok sayıda isim yer alırken, öne çıkan isimlerden sadece Kaan Ayhan (arka), Daniel Amertey (arka), Ghislain Konan (solda) ve Onur Bulut (sağda) yer alıyor.

Trabzonspor'un Kaan Ayhan'ın transferi için yaptığı girişimler sonuç vermedi. İtalyan ekibi Sassuolo için yeni bir teklif hazırlayan Storm, bu sefer mutlu bir son umuyor. Stoper için başka bir isim de Leicester City için oynayan Daniel Amati. 27 yaşındaki Ganalı yıldızın sözleşmesi, görev süremin sonunda sona eriyor.