SPOR
Giriş Tarihi : 20-06-2022 12:06   Güncelleme : 20-06-2022 12:06

5 kez Nets'i kaldıran 25 yaşındaki forvet şu anda

5 kez Nets'i kaldıran 25 yaşındaki forvet şu anda

 

9 milyon euro değerinde.Buksa, 2020 yılında 4.2 milyon bonservis bedeliyle Pogonshczecin'den New England'a transfer olacak. .EUR. (takvim)

Denizlispor 17 Yaş Altı Takımı, G Ligi'nde son 16'ya kalarak Türkiye'de finale çıkma hakkını elde ederek büyük bir başarı elde etti. Bu başarının ardından A. Denizlispor 17 Yaş Altı Takım Teknik Komitesi ve futbolcular, Haluk Ulusoy tesisinde Kulüp Başkanı Mehmet Uz'u ziyaret etti. Başkan Mehmet Uz, 17 yaş altı teknik direktörü Kürşat Taş, kaleci Antrenörü Hayrettin Öz, Antrenör Murat Çelik ve maç ve performans antrenörü Selahattin Can Sarılar ile birlikte oyuncuları tebrik ederek, "Spor Toto 1. Lig'in sonu. Yedi gün daha ligde kalırsak, altyapının aynı hafta içinde bu sonuçları getirdiğini görmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Uzi, göreve geldikleri günden itibaren altyapının önemine değindiklerini belirterek, "Kulübün altyapısı ne kadar güçlüyse geleceği de o kadar güvenli olur. A takımında altyapıdan en az bir iki tane olacak. Futbolcularımızın kulübümüzün sportif başarısına ve ekonomisine büyük katkıları olacaktır.Bu bilinçle hareket ediyor ve altyapımızı güçlendirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.U17 takımımızın etrabet başarısı küçümsenemeyecek kadar önemli.Teknik heyeti ve gençlerimizi kutluyorum. ve onlara finalde başarılar diliyorum."

Denizlispor 17 Yaş Altı Teknik Sorumlusu Kürşat Taş, Türkiye'de finale kalarak önemli bir başarıya imza attıklarını belirterek, "Cumhurbaşkanımızın ve yönetim kurulumuzun emekleri ve desteği bu başarıya çok fazla. Manevi destek bize güç veriyor. Deniz Spor Kulübü'nü finallerde en iyi şekilde temsil ederek, bize duyulan güveni sonuna kadar yaşatacağız."