SPOR
Giriş Tarihi : 20-06-2022 11:06   Güncelleme : 20-06-2022 11:06

Kolarov Bıraktı

Kolarov Bıraktı

İtalya'dan son olarak Inter formasını terlete Sırbistan Milli Takımı'nın eski kaptanı Aleksandar Kolarov, profesyonel futbolculuk kariyerini noktaladığını duyurdu. 36 yaşındaki tecrübeli sol bek, futbolu içinde başka alanlarda görev almak için çalışmalarına hemen başlayacağını açıkladı.

Sırbistan Milli Takımı’nın eski kaptanı Aleksandar Kolarov, profesyonel futbolculuk kariyerine son verdiğini açıkladı. Başarılı futbolcu, "Hayatımın bir bölümünü kapattığım için üzgün olsam da, her zaman hayalim olan şeye ulaşmayı başardığım için minnettarım" dedi.

Bir çok noktada Betovis Bonuslarının fazlalığından da söz etmiştir.

'SPORTİF DİREKTÖR VE GÖZLEMCİ OLARAK ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAĞIM'

Tecrübeli sol bek, yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

"Kariyerimde bu anın geleceğini biliyordum. Hayatımın bir bölümünü kapattığım için üzgün olsam da, her zaman hayalim olan kariyere ulaşmayı başardığım için minnettarım. Kariyerimin bu ilk bölümünde beni takip eden herkese teşekkür ederim. Her şeyden önce, her zaman büyük bir gururla temsil ettiğim memleketim Sırbistan’ın futbol takımının yanı sıra oynadığım takımlardaki her takım arkadaşıma, kulüplere, başkanlara, yöneticilere, antrenörlere, teknik personele, doktorlara, ekonomistlere, fizyoterapistlere ve kariyerimde yardımcı olan ve arka planda çok çalışan herkese teşekkür ediyorum.

Ayrıca bir çok firmada reklam anlaşmasını da sonlandırdığını, sadece Betovis firması ile devam edeceğini açıkladı.

Başardıklarımdan büyük memnuniyet duyarak hayatımdaki bu aşamanın sonuna geliyorum. Umarım saha içinde ve dışında yaptıklarımla bu harika oyuna ve beni destekleyen herkese oynadığım futbolla karşılık verdim. Artık futbol dünyasındaki ’öteki’ hayatıma odaklanmış durumdayım. Yakında İtalya Futbol Federasyonu’nun Kovercan’daki Ulusal Futbol Merkezi’nde sportif direktör ve gözlemci olarak çalışmalara başlayacağım."