GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2022 18:46   Güncelleme : 21-06-2022 18:46

Otopark Çizgileri Firması

Bina, site, alışveriş merkezi, otogarlar, havaalanları gibi tüm alanlar için kurulan açık ve kapalı otoparklarda benzersiz ve nitelikli otopark çizgileri oldukça önem taşımaktadır.

Otopark Çizgileri Firması

Bina, site, alışveriş merkezi, otogarlar, havaalanları gibi tüm alanlar için kurulan açık ve kapalı otoparklarda benzersiz ve nitelikli otopark çizgileri oldukça önem taşımaktadır. Müşteri odaklı çalışan birçok işyeri ve kurum müşterilerin araçlarını rahatlıkla park edebilmek için açık ya da kapalı otoparklarının otopark ve yol çizgileri dizaynını uzman firmalara yaptırmaktadır. Otopark çizgileri uygulaması açık otopark ve kapalı otopark tasarımlarında; zemin, duvar, kolon, köşe ve araç park etme alanlarında bütünlük sağlayan birçok sistemi bünyesinde barındırır.

Otopark çizgilerinin uygulaması sadece yer boyama ve yer işaretleme uygulamasından ibaret olmayıp trafik, levha, park sistemleri ve kauçuk zemin stoperleri gibi ek donatıları da kapsamaktadır. Erka Trafik firması otopark çizgileri uygulamasını yepyeni teknolojilerle yapmaktadır.

Otopark Çizgileri Boyama Çeşitleri

Açık ve kapalı otoparklarda araçların geçişinin ve park edilmesinin kolaylaştırılması için uygulanan otopark çizgileri boyama çeşitleri 2 tanedir. Termoplastik yol çizgi boyaması ve soğuk yol çizgi boyaması şeklinde otopark çizgileri boyaması yapılmaktadır. Otoparklarda dayanıklılık ve uzun süre kullanım açısından termoplastik yol çizgi boyaması yöntemi kullanılmaktadır. Soğuk yol çizgi boyaması yöntemi katlı otoparklarda tercih edilir. Daha yoğun kullanımlara uygun olarak otopark çizgilerinin korunabilmesi için soğuk yol çizgi boyama yönteminin kullanılması önerilir. Bu kapsamda; otopark yol çizgileri uygulamasını uzman kadroyla hem termoplastik çizgi boyaması hem de soğuk yol çizgi boyaması şeklinde yapan Erka Trafik firması yıllardır tercih edilmektedir.