GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-06-2022 16:25   Güncelleme : 27-06-2022 16:25

Trend Mom Jean Modelleri

Mom jean; anne pantolon manasını taşır. Yüksek bel ve bol paça özelliği taşıyan bu pantolonlar, özellikle son 2 yıldır en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Trend Mom Jean Modelleri

Mom jean; anne pantolon manasını taşır. Yüksek bel ve bol paça özelliği taşıyan bu pantolonlar, özellikle son 2 yıldır en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Mom jean modeller, rahat ve modern bir kesime sahip olduğu için, genellikle spor ayakkabılarla da kombinlenebilir ama giydiğiniz üst parçaya göre babet ya da topuklu ayakkabı ile de kombin yapabilirsiniz. Her ne kadar anne pantolonu olarak belirtilse de her yaştan kadın için uygun bir modeldir. Hem yaşlılar hem de gençler tercih edebilir. Eğer göbek ya da basen sorununuz varsa mom jean pantolonlar, bedeninizi sımsıkı saran pantolon modellerine göre daha doğru bir tercih olacaktır. Vatkalı sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Mom jean; anne pantolonu manasını taşısa da günümüzde en çok genç kesim tarafından tercih edilir. Yüksek belli olması ve rahat bir kesime sahip olması özelliğine sahip olan bu pantolonlar, günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Her şey ile uyumludur. Göze hitap eden bu modellerin birçok rengi vardır. Ayrıca paça boyu da değişiklik gösterir.

Mom Jean Özelliği Nedir?

Mom jean pantolonların özelliği farklı bir kesiminin olmasıdır. Klasik Pantolonlara göre daha farklı bir yapısı vardır. Özellikle sokak modasının vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelmiştir. Fiyatları da genellikle uygundur ve herkese hitap edecek şekilde sunulur. Vaktalı sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.vatkali.com/mom-jean