GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-06-2022 17:13   Güncelleme : 28-06-2022 17:13

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Şartları Nelerdir?

ethiye yamaç paraşütü firması seçerken nelere dikkat edilmelidir? Buradaki ilk soru-cevap paraşüt cihazının yaşı, kalitesi ve bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığıdır.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Şartları Nelerdir?

Fethiye yamaç paraşütü firması seçerken nelere dikkat edilmelidir? Buradaki ilk soru-cevap paraşüt cihazının yaşı, kalitesi ve bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığıdır. Aynı şekilde uçuş sırasında size eşlik eden bir pilotun tecrübesi de seçiminizi etkileyen faktörlerden biri olabilir. Bu noktada; HIPPOUKOME TRAVEL firmamıza ait bütün pilotlarımız THK T2 sertifikasına sahiptir ve sizlere eşsiz bir uçuş deneyimi kazandırmak için hizmet vermektedir. Ayrıca, hiçbir eğitim almanıza gerek kalmadan sertifikalı pilotlar eşliğinde Fethiye Ölüdeniz’de güvenle uçabilirsiniz. Profesyonel uçuş deneyimi ile farklı tatil anıları biriktirebilirsiniz.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Hazırlıkları ve Detayları

Fethiye paraşüt uçuş öncesi hazırlık gerektirmeyen bir aktivitedir. Rahat ayakkabı ve giysiler ve mevsimlik güneş gözlükleri ile uçuşta kuşbakışı manzaranın keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Yine yılın zamanına bağlı olarak, özellikle yüzünüzü güneş kremi ile korumanız şiddetle tavsiye edilir.  Fethiye Yamaç Paraşütü, yaz aylarında şehirdeki her tatilcinin yapmak istediği harika bir aktivitedir. Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları da diğer aktivitelere göre ortalamadır.  Ayrıca, Babadağ 1969 Parkuru: Bu parkur Babadağ'ın en iyi parkurudur.

 Sertifikalı pilotlarımız eşliğinde benzersiz bir uçuş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu kapsamda; daha önce uçuş deneyimi yaşamamış olmanız da uçmanız için sorun teşkil etmeyecektir. Çünkü tecrübeli pilotlarımız sizlere seçkin manzarada yapacağınız yamaç paraşütünde eşlik edecektir. Sizler de bu deneyimden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için güvenle firmamızdan hizmet alımları sağlayabilirsiniz.