SPOR
Giriş Tarihi : 25-06-2022 13:17   Güncelleme : 25-06-2022 13:17

Sezonun son maçında deplasmanda

Sezonun son maçında deplasmanda

Medipol Başakşehir'e 1-3 mağlup Daha önce Antalyaspor ve Sekuridze'ye yenildi.

Süper Ligi takımlarından Antalya Sports, UEFA kulüp lisansı aldığını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada;

"İndirilen belgeler ve bilirkişi raporlarının incelenmesi sonucunda; lisans başvurusunda bulunan kulübün TFF Kulüp Lisansı'nda belirtilen spor, altyapı, personel idari, yasal ve mali standartlara tam uyumlu olduğu tespit edilmiştir. ve Finansal Fair Play Yönergesi, TFF Kulüp Lisansı ve Finansal Fair Play Yönergesi uyarınca Fair Play Yönergesi'nin 18. maddesi uyarınca UEFA kulüp lisansı başvurusunda bulunan lisans adayı kulüplerin UEFA kulüp lisans başvurularının kabulüne oybirliği ile karar verildi.

Dünyaca ünlü kahve markası Gloria Jean's Coffees, 200'den fazla ülkede 600 milyon indirme ve 50 milyon aktif kullanıcı sayısıyla dünyanın ekolbet en popüler oyunlarından biri olan PUBG ile ortaklığa imza attı. Gloria Jean's Coffees, 19-22 Mayıs tarihleri ​​arasında TÜYAP'ta gerçekleştirilen Gamex Fuarı'nda PUBG MOBILE'a özel bir menü ile iş birliğini duyurdu. Özel oyun alanları tasarlayan ve seçkin mağazalarda kahve kupaları üreten Gloria Jean's Coffees, PUBG MOBILE menüsünü telefonlarına indirerek alışveriş yapanlara oyun içinde kullanmaları için 50 UC puanı sunacak.

"İki markanın çok uygun olduğunu düşünüyoruz"

Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO'su Mehmet Dinçerler, ortaklığa ilişkin yaptığı açıklamada, "E-spor, dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda en hızlı büyüyen pazarlardan biri haline geldi. Gloria Jean's Coffees olarak vatani görevimizin ilk yılından bu yana hızla ilerliyoruz PUBG MOBILE espor tutkusunu ve heyecanını dünyaya yayarken biz de insanlara hem kahvenin keyfini hem de tecrübeyi eşsiz bir anlayışla buluşturuyoruz.