SPOR
Giriş Tarihi : 25-06-2022 19:18   Güncelleme : 25-06-2022 19:18

Fenerbahçe'nin ilk maçında 1-0 geriye düştükten sonra

Fenerbahçe'nin ilk maçında 1-0 geriye düştükten sonra

3-1 kazandık ve o günün ardından 30 hafta öne geçtik. Beşiktaş'a karşı 95. maçımız. İstanbul'da Galatasaray'a karşı oynadığımız maçtan sonra, işte şampiyon geliyormuş gibi hissettim."

Trabzonspor taraftarları

"Trabzonlular, bir Trabzonspor patronu gibi samimiyet ve samimiyetle hareket ediyor. Adam arabadan indi ve 'Seni istemiyorum ama üzgünüm, seni şu an çok seviyorum. "Şu şampiyonluk kutlamaları. Kahraman takımının sahibi. Takım adına oğlu gibi konuşuyor. Samimiyetleri, sevgileri, şampiyonluk kutlamaları... Garip bir duygusal an."

'Bir takıma tek başına şampiyonluk kazandırmak hiçbir teknik direktör için mümkün değildir'

"Hiçbir teknik direktör tek başına bir takımı şampiyon yapamaz. Yönetime, ekibime ve bu konuda çalışan herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu işteki asıl kişiler sahadaki oyunculardır. Bir kez lidyabet çalışırsınız, orada iki tane olduğuna inanıyorum. iyi bir organizasyon ve iyi oyuncular bu işin kalbinde. Ama içine iletişimi koymazsan, ondan kurtulamazsın. gri yok. Kulüp tüm yükümlülüklerini yerine getirdi."

Malek Hamsik transferi

"Hamsik ismi kulağıma geldiğinde ilk önce 'Tamam mı? Bir konuşma yaptık ve oyun planını konuştum ve odamda boş bir çerçeve vardı. Onu işaret ettim ve 'Haydi' dedim. Dolduralım. Hiçbir şeyden şikayet etmiyor. Her konuda örnek olabilecek bir usta."

Giannini için oy verin

"Trabzonspor'a gideceğimi açıkladığımda TV'de Alanya Sport'a karşı oynanan maçı izledim. Djaniny'yi görünce 'Bu hangi oyuncu? "Yetenekleri var, hamleleri var, ödülleri var... Geçen sene geç gitmek istedi ve ciddi teklifler aldı. 'Şampiyon olacağız, sen benim için önemlisin' dedim. "Artık çok eğlenceli. Özel bir oyuncu, kaybetmek istiyorum. Büyük katkı sağlıyor."