SPOR
Giriş Tarihi : 25-06-2022 23:18   Güncelleme : 25-06-2022 23:18

Sonunda zirvede kaldı

Sonunda zirvede kaldı

Öte yandan DSYRE'nin hayranlarının beklediğinin aksine rahat bir 7 gün geçirdiği söylenemez. Bind'de CGN Esports'u yenmesine rağmen, Haven'da kabus gibi bir yenilgi aldı ve Fade oyuna geri döndü ve takımı yendi. DSYRE ikinci sıradaki takımlardan biri olabilir, ancak diğer yandan diğer DACH takımlarının oyunu daha da tuhaf hale getirme niyetinde olduğu açık.

Muz 4-0

Des 3-1

Ovation eSpor 3-1

Kızgın Titanlar 2-2

Sparx eSpor 1-3

WAVE eSpor 1-3

CGNPC E-spor 1-3

Özellikleri Geçersiz Kıl 1-3

VALORANT Doğu Konferansı: Dalgalanma

Hayal kırıklığı yaratan playoff yarışının talihsiz bir şans olduğunu kanıtlamaya kararlı olan NOM Esports, Doğu Konferansı'nın zirvesine geri döndü: Surge namağlup. Fade'i kullanarak Diamant Esports ve Anonymo Mentos'u yenebildi ve 3. Haftaya girerken TENSTAR ve Enterprise Esports'a adım atmak zorunda kalacak.

Her iki takım da ikinci sırada ve NOM'un en büyük rakipleri. Her iki takım da 2. Haftada seri kaybetmeden net galibiyetler elde etti. Kim bilir, betfinal NOM'un korkunç performansını bozan da onlardan biri.

NOM Esports 4-0

Kurumsal eSporlar 3-1

Yükseliş 3-1

Anorthosis Gazimağusa eSpor 2-2

Elmas Esports 2-2

Sıfır Mukavemet 2-2

Anonim Mentos 0-4

Entropi 0-4

VALORANT Fransız Bölgesel İttifakı: Devrim

Fransa: Devrimin ikinci aşamasında, taze kan eski toprakla karıştırılır. Onları yenmenin hikayesi yazılacak gibi görünüyor. Karmine Corp arenaya girdi ve alev aldı, WYLDE ve beGenius'u kolayca öldürdü.

VALORANT'ta yeni olmasına rağmen, MAD Lions'ın da küçümsenecek bir yanı olmadığını kanıtladı. League of Legends rakipleri Team Vitality'yi Icebox'ta ve Valar Morghulis'i Split'te yenerek Karmine'nin şirketine odaklandığını ve başarılı olma arzusunu gösterdi.