SPOR
Giriş Tarihi : 26-06-2022 02:37   Güncelleme : 26-06-2022 02:37

2 asistle oynayan 30 yaşındaki oyuncu

2 asistle oynayan 30 yaşındaki oyuncu

 

Karagümrük'te de istikrarını sürdürdü, yine Rizepol'de ancak sezon içinde farkı göremedi ve sonunda Karadeniz'den ayrıldı. takım.

Atmacalar, Sabo ile olan sözleşmesini karşılıklı rıza ile feshetti. 2021/22 sezonunda 36 puanla 17. sırada yer alan Çin Süper Ligi, Toto Liga'da kiralık sözleşmeleri sona eren Saab, Holmen, Bodrin, Bayano ve Poyampalo dışında Rize Spor'a düştü ve şimdiden ayrıldığını açıkladı. .

Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ev sahipliğinde Spor Genel Müdürlüğü Okul Fiziki Aktiviteler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliğe Yeni Mahalle Stadı'nda 51 ilden 500 sporcu katıldı. Türkiye Bilek Güreşi (Yıldız) Şampiyonası'nda sağ koluna 70 kilo ekleyen ortaokul öğrencisi Ata Türkoğlu, amacının milli takım denemelerine katılarak milli sporcu olmak olduğunu söyledi.

"Hedefim milli sporcu olmak"

Ailesinin ve öğretmenlerinin desteğiyle yarışmaya hazırlandığını söyleyen Türkoğlu, "Okul sporları ve müsabakaları yapmak için İzmir'e gittim. Birinci oldum. Sonra Ege bölgesinde oynadım. Kendi betyap başıma çalıştım. . Orada hiç kaybolmadım.Öncelikle Türkiye ligine gitmeye hak kazandım.Akrabalarımın ve hocalarımın desteğiyle kendi yolumda birincilikle geldim.Çok mutluyum.Hedefim milli sporcu olmak ve Türkiye'yi temsil etmek. Ülkem olimpiyatlarda" dedi.

Baba Uğur Türkoğlu ve Dede Şükrü Türkoğlu, Ata Türkoğlu'nun kazanmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. (Uçan göz)

İşitme Engelliler (İşitme Engelliler Olimpiyatları) şampiyonu için 24. Yaz Olimpiyatları'nı kazanmak için Ukrayna'yı mağlup eden sağır voleybol milli takım oyuncularından Mert Karataş, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un konuğu oldu.

Başkan Altnock, "24. Değerli sporcumuz Mert Karataş ve ailesine bu çok değerli ziyaret için teşekkür eder, sporcularımızın başarılarının devamını dilerim, Keçiören'in gururu ve Sağırlar Yaz Olimpiyatlarımız ile voleybol takımımız birlikte birinciliği elde etmiştir."