SPOR
Giriş Tarihi : 26-06-2022 16:37   Güncelleme : 26-06-2022 16:37

Danimarka, 13 Ağustos'ta Norveç

Danimarka, 13 Ağustos'ta Norveç

27 Ağustos'ta Bosna-Hersek, 10 Eylül'de İsviçre ve 25 Eylül'de. İtalya, nihayet 15 Ekim'de Avustralya'ya varıyor.

Çin Süper Ligi'nde 2021-2022 sezonunu mutlu sona ulaşan Trabzonspor taraftarları şampiyonluğun keyfini sürmeye devam ediyor. Karadeniz ekibinin zaferini resmen açıklamasının ardından düzenlenen kutlamalar dünya gündemine girdi. Tüm dünyada asayiş olayının yaşanmadığı kutlamalar örnek alınırken, Karadenizliler gittikleri her yerde fuşya bayraklarıyla gururla poz veriyor.

Avusturya'nın başkenti Viyana'da yaşayan bir göçmen destekçisi olan Seyid Usta, dünya çapında varlık gösteren milyonlarca hayrandan biri. Usta, dinlenmeye gittiği Dubai'de 53. kattaki seyir terasından bir bayrak açarak manzarayı büyük bir ilgiyle izledi. Çölün ortasında Trabzonspor bayrağını açan usta ve eşi, "Bu mutluluğun tarifi yok. Bizleri gururlandıranlara çok teşekkür ediyoruz. Trabzonspor şampiyonluğunun etkisini dünyanın her yerinde görebilirsiniz. dünya.. Bunu insanların gözlerinde hissedebilirsiniz” dedi.

Fenerbahçe dışında kalan Özil, M10 ve 39 Steps Coffee markaları için Endonezya'da ticari ve sponsorluk anlaşmalarına imza attı. Ardından Mesut Özil, Türkiye Cumhuriyeti'nin Cakarta Büyükelçiliğini betcio ziyaret etti. Büyükelçi Aşkın Assan, Mesut Özil'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Türkiye Cumhuriyeti Cakarta Büyükelçiliği'ni ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz." 10 ve sözleri için ona teşekkür etti.

Mesut Özil, Büyükelçi Assan ile Cakarta'daki büyükelçilikte yaptığı hararetli sohbetin ardından şeref defterini imzaladı.

Yıldız futbolcu, Endonezya Turizm ve Yaratıcı Ekonomi Bakanı Sandiaga Uno tarafından makamında ağırlanacak. Tecrübeli futbolcu yarın Endonezya Spor Bakanı Zainudin Amali ile görüşecek. Hope Özil, Cuma günü Cuma namazında Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo'ya katıldı.

Beşiktaş ile sözleşmesi sona eren Oğuzhan Özyakup'un sürpriz bir gelişme ile sözleşmesi feshedildi.