SPOR
Giriş Tarihi : 26-06-2022 23:38   Güncelleme : 26-06-2022 23:38

PUBG MOBILE bunu başarır

PUBG MOBILE bunu başarır

Hem oyun içi seslendirme hem de her yerden erişim imkanı var... Hatta bir kere oynamaya başlayınca bu sürenin farkına bile varamıyorsunuz. Özellikle pandemi döneminde bu benim için bir cankurtaran oldu diyebilirim. Sanırım adam aniden düşük modu yükseltti. Pandemi döneminde özellikle Türkiye'de PUBG MOBILE oynayanların seviyesi yüksek. Hepimizin oynadığını söyleyebilirim. Dürüst olmak gerekirse, beni oyun oynamaya bağlayan şey sosyalleşme yeteneğidir. Her gün hala zaman bulabilseydim, 25-30 dakika harcardım.

Son olarak, espor hayatına iletmek istediğiniz mesaj nedir?

PUBG MOBILE olarak ülkemize yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bence espor oyuncusu olmak, espor kariyerini hedef edinen veya espor ekosisteminde hayatta kalmak betosfer isteyenler bizi takip etmeli. Fırsat bulduklarında bize katılmalarını söyleyebilirim.

Mehmet Caner Kolağasıgil / Spor Kral Özel

Öte yandan Trabzonspor'un dış kaynak kullanımı çalışmaları sürerken, iç transferlerde bazı oyuncularla sözleşme yenileme görüşmeleri sürüyor.

Suudi Arabistan'dan Alıntı

Teknik direktör Abdullah Avcı, Suudi Arabistan'ın Al-Hilal kulübünün kadrosuna katılmayı teklif eden Djaniny Semedo'dan vazgeçmek istemiyor.

'Ya satalım ya da büyütelim'

Bu nedenle yönetim kurulu, sözleşmesi devam eden Cape Verde oyuncusuna sözleşme uzatmayı teklif etti. Oyuncunun bu teklifin değerlendirme aşamasında olduğu, kabul etmesi halinde yola devam edeceği, aksi takdirde gelen teklifin bir sonraki serbest ayrılma ihtimali göz önünde bulundurularak değerlendirilebileceği açıklandı. (sabah)

Fenerbahçe Başkanı Ali Koçchi, katıldığı bir Bayaz TV şovunda, 2022-23 sezonunun yapısında 5-6 oyuncunun takımdan ayrılacağını söyledi ve bu da odağın "kim" gideceği konusuna çevrildiğini söyledi.

Birkaç ay önce sözleşmeleri sona eren ve takımdan ayrıldıklarını açıklayan Burke Özer ve Jose Sousa dışında, Ozan Tufan ara dönem takımdan ihraç edildi.