SPOR
Giriş Tarihi : 27-06-2022 12:43   Güncelleme : 27-06-2022 12:43

Ter dökmeden önce boş değildi

Ter dökmeden önce boş değildi

Ve aynı hafta sonu Dünya Boks Şampiyonası'nı 5 altın, 2 bronzla kazandıktan sonra yeni hedeflerini mutlu bir şekilde önüne koyan 39 yaşındaki şampiyonumuz Şenuel Demir'in özgüveni.

Aynı gün Çin Taekwondo Milli Takımı 9 altın, 5 gümüş ve 5 bronzla Avrupa Şampiyonası'nı kazandı.

Haftayı voleybol şampiyonluğu ile kapattık.

Bu artık bizim normumuz!

Bu trend bizi 2024'te Paris'te bir rekora götürecek.

2024'te Paris önemli. Birincisi, cinsiyet eşitliği açısından bir eşik olacak. Erkek ve kadın sporcu sayısı eşittir.

Şüphesiz önümüzdeki dönemin en önemli konularında önemli bir adım atılacaktır. İlk iklim pozitif olimpiyatları olarak tarihe geçecek ve bir standart oluşturacak.

Tabii ki ülkemiz için ayrı bir önemi var. Cumhuriyet olarak katıldığımız ilk Olimpiyat Oyunları 1924'te Paris'teydi. Tecrübeli bir cumhuriyet 100. yılını kutlarken, betosfer şampiyonlarımızı yine Paris 2024'te kutlayacağız.

TOK ve İş Bankası işbirliğinin şüphesiz olumlu bir etkisi olacaktır.

Umut doluyuz. Yapabileceğimizi biliyoruz.

Türk Telekom, dijital TV platformu Tivibu ile futboldan basketbola, tenisten motor sporlarına zengin içeriği izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Dijital TV platformu, heyecanla beklenen ING Basketbol Premier Ligi play-off yarı finallerini Tivibuspor 2 ekranlarına taşıyor.

Devler dijital TV platformlarında hegemonya için yarışıyor

Süper Lig play-off yarı final ilk maçı 26 Mayıs Perşembe günü saat 20:30'da Fenerbahçebeko Darüşşafaka'da oynanacak ve finalistler şampiyonluk yolunda belirlenecek. Darüşşafaka maçı 81-82 kazandı. Fenerbahçebeko ile Daruşafaka 28 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00'da yeniden karşılaşacak. Ayrıca Süper Lig play-off yarı final serisinin bir diğer maçı da 27 Mayıs Cuma günü Galatasaray'da Anadolu Efes ile oynanacak. İki takım 29 Mayıs Pazar günü tekrar karşı karşıya gelecek.