SPOR
Giriş Tarihi : 27-06-2022 18:43   Güncelleme : 27-06-2022 18:43

Yetenekli bir kanat oyuncusuna sahip

Yetenekli bir kanat oyuncusuna sahip

 

"Size bahsettiğimiz oyuncu bu," dediler hazırlıksız bir şekilde. Sonunda 4-4 sona erdi, Edinwizka rakibin 4 golünde. hemen karar verdim. Küçük bir miktar aldık. 250.000 Euro'ya kendimiz aldık ve kanıt olarak 400.000 Euro'ya aldık. 11 yıldır her yerde kullandık. Düştük, çıktık, kupada yaşadı. Başakşehir'e elinden gelen her şeyi verdi. Oyunculara bu şekilde ihtiyacım var ve bu aynı zamanda zihinsel üstünlük için de önemli. Bana "Hocam" dedi... İlk yarının son maçında Başakşehir ile oynadık. Maçtan sonra Emre Belozoğlu'nun odasına gittim, V. Isca da odadaydı. Her şeyden önce, Cennetin Krallığının Başkanı ile onaylıyorum. "Çok aldım, çok verdim. 'Kulüpte benim de hakkım var ve eğer şansım olursa bunu Viscar için kullanmak istiyorum' dedim. 4-5 maç üst üste kazandı ve sonra attı. Alıyorlar, hepimiz takımda istiyoruz.

'Hamsik'in oğlu harika bir futbolcu olacak'

"Hamsik ile transferinden önce çok konuştuk. Çok özel bir karakter, her konuda örnek oluyor ve hiçbir şeyden şikayet etmiyor. İkisi de futbolcu olmayan iki oğlu var. Harika güvenilir casino siteleri futbolcular olacaklar. Gençlere 'Grande'yi örnek almalarını söyledik. Dünyanın en iyi tek pasörü. Milli takımdan ayrılmasını istedik ve bıraktı."

'Yenilmez olabilirdik'

Takımım ve ben yenilgisiz etabı tamamladık. 70 maç, 6 mağlubiyet...3 galibiyet, 3 bu yıl...yenilgiye uğramadan bitebilirdi. Puan farkıyla şampiyon olduk ve aynı zamanda "en yüksek"in de önündeydik. Başakşehir'in anısı da devam ediyor. Biz birinciyiz, onlar ikinci, onlar birinci, biz ikinciyiz, hepsi bu.

"Hepsinin hakem olduğu söyleniyor, ama neden rakibin koçları değişti?"

"Oyuna saygısı ve emeği için Ali Koçchi'ye teşekkür ediyorum. Bundan sonra tartışmaya dahil olmadım ve olmayacağım.