SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2022 02:00   Güncelleme : 28-06-2022 02:00

FATİH TERİM'İ SEVİYORUM

FATİH TERİM'İ SEVİYORUM

 

Babel, Fatihtrim'in ayrılışıyla ilgili olarak, "Torrent'te çok zaman geçirdim ve hemen hemen her maçta oynama şansım oldu ama Fatihtrim'i çok seviyorum ama sonuçta bu kulübün politikası. Galatasaray olarak. Oyuncular, her zaman yapmak istediklerini yapamamak için koçların ne kadar baskı altında olduğunu biliyoruz.Oyuncular olarak medyadan, taraftarlardan veya kulüplerden neler olduğunu duyuyoruz? Neyle uğraştıklarını biliyoruz. Bu yüzden usta olmaya çalışıyorum ve son oyunuma kadar bunun üzerinde çalışıyorum. "

'Seçim kötü bir zamanda geldi'

Hollandalı futbolcu, DHA'ya yaptığı açıklamada, Galatasaray'da cumhurbaşkanlığı seçiminin kulüp için kötü bir zamanda geldiğini ve kulübün istikrara ihtiyacı olduğunu belirterek, "Kulübe baktığımızda benim dönemim ve bu seçim çok kötü bir dönemde gerçekleşti. Times" .Zor zamanlar.Örneğin geçen seneki Şampiyonlar Ligi ön eleme maçında PSV Eindhoven'dan 2 hafta önce bazı oyuncuları bitirdik ve antrenörümüz yoktu.Bu durum gecikmelere neden oluyor.Bu süre zarfında kimse bu seferin nasıl matadorbet sonuçlanacağını bilmiyor, Profesörler dahil son haftalarda herkesi etkileyen bir süreçteyiz ve istikrar istiyorsak böyle şeylerden kaçınmalıyız" dedi.

"Önemli olan doğru yapı ve temeldir"

Tecrübeli oyuncu, kulüp için en önemli şeyin oyuncuları hareket ettirmemek değil, doğru yapıya sahip olmak olduğuna dikkat çekerek, "Aslında böyle bir olaydan bahsedersem takım arkadaşlarıma saygısızlık olur ama bunu yapabilirim. şunu söyleyin; en önemli şey yapıdır, temelsiz yapamazsınız.Bu hem yönetimdeki antrenörleri hem de antrenörlerdeki oyuncuları etkiler.Yani merdivenin tüm basamağı etkilenir.Örneğin, Benim dönemimin başında 9 oyuncuyla sadece 3 hafta antrenman yapabildik, ayrıca bir koçumuz yok ve bazı Avrupa maçlarını eksik oyuncularla oynadık.