SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2022 12:00   Güncelleme : 28-06-2022 12:00

Kulübesinden men ve 7800.-TL para cezasına çarptırılacaktır

Kulübesinden men ve 7800.-TL para cezasına çarptırılacaktır

Tam da Kalka Devler Ligi dolayısıyla ona göre kadro kuralım diyorsanız yıldızları da getirelim. Ciddi maddi sıkıntı yaşayacaksınız. Mevcut durumda Şampiyonlar Ligi'nde play-off oynayacağız. Keşke oradan gruplar halinde gidebilsek. Değilse, Avrupa Ligi grup aşamasına gidersiniz. Kısacası 2 farklı ligde mücadele edeceksiniz. 2 ayrı kulvarı yükseltebilecek bir kadronuz olmalı. Yıldız oyuncular söz konusu olduğunda Hamsik farklı bir figür. Her zaman o ortamda ve o fiyata karşılaşmayabilirsiniz. Karakterine, performansına ve profesyonelliğine güvenen Hamsik'i aktardık. Bu başarıyı ve gelecek vizyonunuzu nasıl özetlersiniz? Nisan 2018'de Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor'un başkanı olduğunda 100'den fazla haciz sonuçlandı, FIFA'da 32 oyuncu dosyası vardı ve menajeri alacak hesapları ve beklenen tüm gelirleri taşınan özel bir Labzonsions aldı... 3 yıldır sabırla", çok çalışmanın ardından uzun zamandır beklenen şampiyonluk sonunda geldi. 30 Nisan'daki Antalya Sporting maçından bu yana Bordeaux Blues, galibiyetini sadece statta değil, meydanlarda ve sokaklarda da coşkuyla kutluyor.

Trabzonspor'un coşkusu sadece Türkiye'de değil, dünya medyasında da konuşuluyor... Tabii en çok ne söyleyeceği merak ediliyor. Trabzonspor'un 1 numaralı parisbahis ismi Ahmet Ağaoğlu, İstanbul'daki evinin kapısını FANATİK'e açtı, Trabzonspor editörümüz Safa Can Konuksever sordu, cumhurbaşkanı cevapladı. Ağaoğlu'ndan "Şampiyonlara güvenimiz yüzde yüz" diyen çok net bir açıklama...

Göreve ilk geldiğinizde “Bize 3 yıl verin 4. yılda bizi alkışlayacaksınız” demiştiniz ve başardınız. Bu taahhüdü verdiğinizde, bunu nasıl hesapladınız? Sözünü tutmak nasıl bir duygu?

Kulübü devraldığımızda, ne bekleyeceğimizi biliyorduk. Spor, yönetim ve ekonomi açısından tüm durumu kontrol ediyoruz.