SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2022 19:00   Güncelleme : 28-06-2022 19:00

Arda'ya yönelik söylem ve tutumuna tepki göstererek selefi

Arda'ya yönelik söylem ve tutumuna tepki göstererek selefi

Fatih terim ve genç oyuncu hakkında 180'e yakın farklı açıklama ve karar verdi.

Tecrübeli öğretmen için isminin açıklanmaması kaydıyla konuşan Torrent, "Fatih Terim'e büyük saygım var" dedi. Sivas yenilgisinden sonra Fatih Bey ve ekibine atıfta bulunarak, "Ben göreve geldiğimde tüm rakiplerin analizleri, verileri, bilgisayar programları silindi, evraklar yırtıldı" dedi.

Bir gün önce Trim'in ayrılıktan sonra kasten bitkin olduğunu belirterek, "İnsanların 'kulüp benim hakkımda' demesi yanlış. Kulüp taraftar. Burada neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Nedenini tahmin edebiliyorum. buradalar Ben gelmeden beni eleştirdiler. Beni eleştirdiler ve kim olduğumu bile bilmiyorlardı. Kulübün adına ve tarihine saygı duymak gerekiyor ama bu şekilde gelen herkesi yakmak doğru değil."

Torrent Sivasspor maçından sonra, "Top Muslera'nın kalesine üç kez ulaştı. Hiçbiri kaleci olamaz" dedi. İspanyol teknik adam, Başakşehir maçından sonra "Muslera'ya aşık oldum" diyerek kendi kendisiyle çelişti. Ayrıca Sulh Alper Yılmaz ve Morutan gibi genç yıldızları ciddi tavsiyeler aldığı için oynamadı.

Galatasaray'da yönetim başta olmak üzere birçok alanda belirsizlik var. Ancak Sarı-Kırmızılılar, özellikle beklentileri karşılayamayan bir sezonda en sorunlu Tulipbet bölge için çalışmaya devam ederken, Bordeaux'lu Jean Onana'nın adı ön plana çıktı.

CFA, Galatasaray'ın Jean Onana ile ilgilendiğini söyledi. Bordeaux'nun yeni sezonda Ligue 1'de oynaması muhtemel olduğu için Jean Onana takımdan ayrılmayı planlıyor.

zorlu transfer rakibi

Galatasaray'ın Onana için 4 milyon avro ödemeye hazır olduğu yönündeki haberlere rağmen, Milan'ın da 22 yaşındaki orta saha oyuncusuyla ilgilendiği söyleniyor.