SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2022 23:01   Güncelleme : 28-06-2022 23:01

12'nci olarak Sivasspor'da stattaydık

12'nci olarak Sivasspor'da stattaydık

Takım yerini aldı ve düştü Şehir olarak birliğimizi sağladıktan ve takımımıza destek verdikten sonra, takımın bugüne kadar olduğu gibi şehir için de en iyisini yapacağına inancım tamdır.Tüm taraftarlarımızı stada bekliyoruz. Biz de kupa Sivas'a gelecek dedik."

Otyakmaz: "Birlikte başaracağız"

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun ise kupayı Sivas'a getirmek istediklerini vurgulayarak, "Türkiye Kupası tarihinde ilk kez başarıyla finale çıktık. Kim bilir, en önemli maçımız var. Sivasspor tarihinde rekabet.Bu mücadeleden kazanmak için el birliği, iş birliği ve iş birliği gerekiyor.Bugün Sivasspor'umuzu menajer olduğumuzdan beri destekleyen başkanımız Hilmi Alim'in yanındayız.Nasıl olacağı gibi şeyleri konuşacağız.Taraftarları desteklemek ve bunun gibi şeyler pumabet bizim için çok önemli bir yüzleşme Kayseri aynı zamanda komşumuz ve çok Olağanüstü başarılar elde etmiş bir ekipten bahsediyoruz. Bizim gibi onlar da bu sene Türkiye Kupası'nı çok ciddiye alıyorlar. Dolayısıyla bu çok güzel bir Anadolu derbisi olabilir. Anadolu futbolunu taçlandıracak bir karşılaşma olacak. Bu yüzden tüm taraftarları oyuna bekliyoruz. Geleceklerinden hiç şüphemiz yok ama yine de bize yakışan bir organizasyonla taraftarlarımızı stada getirmek istiyoruz. Bunu birlikte başaracağımıza inanıyorum. İyi oyna. İnşallah kupayı şehrimize getiririz” dedi.

Bu sezonun Çin Süper Ligi şampiyonu Ahmed Aoğlu ile yaptığımız röportajın ikinci bölümünde, eski başkan Urkan Çakr geleceği hakkında konuşuyor.

Uğurcan, "Burada 3 kupayı da kazandım. Her iki tarafı da memnun edecek bir teklif gelirse Avrupa'ya gitmek isterim" dedi. Kaptan için belirlediğiniz rakam hala 20 milyon euro mu?