SPOR
Giriş Tarihi : 29-06-2022 12:04   Güncelleme : 29-06-2022 12:04

Sezonu kapatacak olan Beşiktaş Teknik Direktörü

Sezonu kapatacak olan Beşiktaş Teknik Direktörü

İsmail ile yaptığı görüşmede bir uyarı yayınlayarak, Backers'ı yalnız bırakmayanların kazanması gerektiğini vurguladı.

Sezonun üç puanla bitmesi gerektiğini vurgulayan Fransız teknik adam, "Geldiğim günden beri bazı zorluklara rağmen elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştınız. Evimizde kötü bir sonuç alsak da taraftarımız bizi bırakmadı. Bu bizim iç saha maçımız ve sezonun son maçı. Bu yüzden kendi seyircimizin önünde kazanıp sezonu galibiyetle bitirmek zorundayız. Taraftarımızın stadyumdan mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlamalıyız."

"Bu bir bahane değil"

Valerian İsmail de mücadele öncesi yaşanan yetersizliklere değinerek, "Ceza verilen arkadaşlar var, sakatlıklar oldu. Ama ne olursa olsun sahada 11 kişi olacak ve bunlar bizim bahanemiz olmamalı. . Gerekli mücadeleyi vermeliyiz. Sezonu galibiyetle bitirmeli ve yeni sezon için yeniden başlamalıyız."

Özbek'in sonunda Fatih Terim'i takip eden Domenec Torrent ile yola devam etmeyeceği biliniyor. Aslan'ın başkan adaylarının akıllarında, benim dönemimin ortasında Antalya Sports'tan cratossporting oyunculuktan antrenörlüğe geçen Nuri Şahin ve geçtiğimiz günlerde takımı Çin Süper Ligi şampiyonu olan Başakşehir'de atamalar yaratan Okan Buruk var. Özbek seçilirse her iki isimle de hemen iletişime geçecek.Spor direktörü rolünü üstlenmesi beklenen Cenk Ergün'ün de toplantıda aktif rol alması planlanıyor. Bir diğer aday olan Eşref Hamamcıoğlu ise yabancı teknisyenlerle çalışmaya devam etmeyi planlıyor.

Çin Süper Ligi'nin 38. haftasında Siwa Sports ile karşılaşacak olan Kesley Sports'ta birçok önemli oyuncu forma giyemeyecek. Önümüzdeki hafta İstanbul'da oynanacak Türkiye Kupası finaliyle ligin son haftasında önemli bir rotasyon yaşanacak. Silviu Lung, Majid Hosseini, Joseph Attamah, Olivier Kemen, Gustavo Campanharo, Mustafa Pektemek, Mame Thiam.