SPOR
Giriş Tarihi : 30-06-2022 09:08   Güncelleme : 30-06-2022 09:08

Beşiktaş'ın Deneyimli Futbolcusu Veda Turunda

Süper Lig'de sezon sonuna doğru yaklaşırken futbol takımlarında sözleşmeleri biten futbolcular bir bir ayrılmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ın Deneyimli Futbolcusu Veda Turunda

 

Süper Lig'de sezon sonuna doğru yaklaşırken futbol takımlarında sözleşmeleri biten futbolcular bir bir ayrılmaya hazırlanıyor. Beşiktaş futbol takımında 4,5 senedir forma giyen Domagoj Vida takım arkadaşlarıyla vedalaşmaya başladığı ifade edildi. Başkan'ın şartlarını iyileştirmesi gerekiyor dediği Vida'nın devam edip etmeyeceği daha kesinleşmedi.

Kasımpaşa Maçı Fitili Ateşledi

Hırvat asıllı futbolcu Domagoj Vida'nın olağan şartlarda takımda kalması bekleniyordu. Kasımpaşa maçında yaşanan olaylardan sonra ayrılmak istediğini ifade eden deneyimli futbolcunun herkesle iyi bir şekilde ayrılarak yoluna devam etme niyetinde olduğu açıklandı. Takımdan ayrılmak istediğini ifade eden Hırvat futbolcu kendisiyle ilgilenen sağlık personellerinin de gönlünü almak için hediyeler sundu. İphone 13 Pro Max alan Hırvat futbolcu 12 kişiye hediye etti.

Başkan Kesin Konuşmadı

4.5 yıldır formasını giydiği siyah beyazlı ekiple iyi bir betpasgiris.vip şekilde ayrılmak isteyen Vida'nın bunun için ayrılık turuna çıktığı da belirtildi. Takım arkadaşları, kulüp çalışanları ve Beşiktaş camiasıyla vedalaşmaya başlayan deneyimli oyuncu sezon sonunda takımdan ayrılması kesin gibi görünüyor. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin ifadelerine göre Vida ile anlaşma yolunu tercih ettiklerini ve futbolcunun fedakârlık yapmasının gerekliliği üzerinde durdu. Domagoj Vida'nın aldığı ücrette indirim yaparak Beşiktaş'ta kalabileceği yönünde açıklamalarda bulunan Başkan Ahmet Nur Çebi böylece açık kapı bırakmış oldu. Hırvat futbolcunun ise kesin kararını verdiği ve ayrılmak istediği belirtildi.

Formun Üstü

Formun Altı