GÜNDEM
Giriş Tarihi : 02-07-2022 09:23   Güncelleme : 02-07-2022 09:23

Yataş Uyku Kurulu Brandverse Awards’te Bronz Ödüle Layık Görüldü

Türkiye’nin lider ve yenilikçi markası Yataş Bedding’in uyku sağlığı ve uykunun önemi konusunda toplumda farkındalık yaratmak, uyku-sağlık ilişkisini anlatmak hedefiyle oluşturduğu Yataş Uyku Kurulu, Brandverse Awards’ta “Kurumsal İmaj ve İtibar Yönetimi” kategorisinde Bronz Ödül’ün sahibi oldu. Yataş Bedding “Veri Analitiği Bölümü” Mobilya kategorisinde de Bronz Ödül ile ödüllendirildi.

Yataş Uyku Kurulu Brandverse Awards’te Bronz Ödüle Layık Görüldü

 Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliği,  Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun (DPİP) desteğiyle gerçekleştirilen Brandverse Awards, 1 Temmuz Cuma günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Yataş,  sağlıklı bir uykunun önemi konusunda toplumda farkındalık yaratmak hedefiyle hayata geçirdiği alanında uzman isimlerden oluşan Yataş Uyku Kurulu ve 19 Mart Dünya Uyku Günü’nde gerçekleştirdiği “İyi Uyu, Sağlıklı Yaşa” kampanyasıyla “Kurumsal İmaj ve İtibar Yönetimi” kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu. Yataş Bedding Brandverse Awards’un Social Brands Veri Analitiği Bölümü Mobilya kategorisinde de Bronz Ödül’e layık görüldü.

 

‘Uyku sağlığı konusunda topluma rehberlik ediyoruz’

Yataş Bedding’in sadece uyku ürünleri üretmekle kalmadığını, uyku sağlığı alanında topluma rehberlik ettiğinin altını çizen Yataş Bedding Pazarlama Direktörü Selmin Gündoğdu, “Uyku sağlığı üzerine çalışmalar yapan ve sağlıklı uyku konusunda toplumun bilinçlenmesini misyon edinen bir marka olarak Dünya Uyku Günü’nü kamuoyunda farkındalık yaratacak bir güne çevirmek istedik. Uykunun önemi, uyku-sağlık ilişkisi konusunda toplumda bir bilinç oluşturmaya destek olmak için uzman isimlerden oluşan Yataş Uyku Kurulu’nu oluşturduk. Bu yıl ise “İyi Uyu, Sağlıklı Yaşa” kampanyamızla uykunun insan sağlığı üzerindeki etkilerini ve sonuçlarını anlatarak doğru uyku alışkanlığı oluşturmayı hedefledik. Önümüzdeki dönemde uyku sağlığına ilişkin çalışmalarımızı sürdürerek, yeni bilinçlendirme projeleriyle toplumun uyku konusundaki bilgilerini bir adım öteye taşıyacağız” dedi.