SPOR
Giriş Tarihi : 03-07-2022 19:51   Güncelleme : 03-07-2022 19:51

Farklı dallarında bu var, başkalarını suçlayın

Farklı dallarında bu var, başkalarını suçlayın

Olan oluyor ama yapmaya devam edince camia sana inanmamaya başlıyor. "Hiç senin suçun değil mi? "Sordu. Son 3 aydır bizi kendilerine çekmeye çalıştılar. Biz hep geri çekildik, bunlara cevap verdik ama o gün olmadı. Trabzonspor sadece sahaya odaklandı."

'Top ayağına değmeden oyuncunun gitmesine izin verdiniz'

"Bu sezonu geçen sezon Şubat ve Mart'ta planlamıştık. Nisan'da geçiş kadrosu hazırdı. Hazırlıklar ve hazırlık kampı çok netti. Biz bunları yaparken bazı rakiplerimiz hocayla anlaşamadı. Antrenörünüzle imza atmayın, transfer yaptığınızda, hoca elini uzattığında sistemim doğru değil diyorsunuz, top dokunmadan cebine para koymanız gerekiyor Oyuncuyu diğer takıma ayakları üzerinde göndermek için. "

"Futbol ekonomimiz çıkmaza girdi!"

"Bu ülkede futbol ekonomisi çok ciddi bir kriz içinde. UEFA bir rapor yayınladı. Kimse fark etmedi. 3 ülkenin futbol bütçesi eksi. Bunlardan biri Türkiye. Türkiye, onwin eksi yüzde 150. Hatta şuraya bir bakın siz. futbol ekonomisinin ne kadar tıkalı olduğunu görebilir.

"Algıyla, artı algıyla uyuyorlar"

Algı ile yatıp, algı ile uyanıyorlar. Sporting Trabzonspor'un sözleşmeli projesi olduğunu söylüyorlar. Benim 1 milyarım yapılandırılsa 3 kulübün 10 milyardan fazla borcu var. Bunu yapmak maksadımız üzerindeki yükü hafifletmek. UEFA ve borcunu programa uygun tut."

Ankara'nın eski konutundan bir yıldırım, sarı-lacivertlileri transferde söz sahibi olacaklarının sinyalini vermek için toplarken, Paris Saint-Germain ile sözleşmesi biten ve şimdi Fenerba Che'den Jose Sousa'yı geride bırakan Gueye gündeminde. Şampiyonluk kutlamaları sırasında camiaya şampiyonluk sözü veren Başkan Farouk Koca'nın Jose Sousa ile de yüz yüze görüştüğü ortaya çıktı. Şu anda izinde olan Arjantinli yıldızın sözünü kesen Basken, aradan sonra imza atacak.