SPOR
Giriş Tarihi : 04-07-2022 12:53   Güncelleme : 04-07-2022 12:53

Sistemi ve Gençlik Bilgi Sistemi projelerinin uygulanması için yazılım geliştirme

Sistemi ve Gençlik Bilgi Sistemi projelerinin uygulanması için yazılım geliştirme

Ekipman ve eğitim desteği konularında bilgi ve tecrübemizi paylaşmaya hazırız. Türkiye'de KKTC'de zaten başarılı bir şekilde uygulanıyor. KKTC'de atletik yetenek tarama programının tanıtımına destek vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bakan Kasapoğlu, her yıl KKTC'li gençleri gençlik kamplarında misafir etmelerini hatırlatarak, bu faaliyetlerin devam edeceğini vurgulayarak, spor altyapısının geliştirilmesine yönelik anlaşma kapsamında spor tesisleri inşa etmeyi planladığını duyurdu. TNC.

Başbakan Yardımcısı Ataoğlu, 2018 yılından bu yana ortaklaşa başlatılan bu sürecin tamamlanmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, protokolün iki ülke arasındaki uzun vadeli ortaklık için bir köprü görevi göreceğini kaydetti.

Fenerbahçe'nin Burke Özer'in sözleşmesini yenilememesi üzerine yedek kaleci arayışı başladı. Bu doğrultuda sarı-lacivertli temasa geçerek Kasım Paşa kalecisi Ertuğrul Taşlan'ı kadrosuna kattı.

İki ekip arasında İstanbul'da görüşmeler devam ederken, Ertuğrul'un Lacivert Beyaz'daki boşluğunu doldurmak için çalışmalar sürüyor. Antrenör Sammy Uğlu, renderbet yeni sezonun ana kalecisi olarak Harun Türking'i görüyor ve geçen sezon 24. sırada yer alan Erzincanspor'da ikinci olan Murat Khan Yıldız'ın takımda kalmasını istiyor.

23 yaşındaki eldiven, 2 resmi maçta ilk kez Kasımpaşa Kalesi'ni korudu.

Murat ikinci beyaz grupta 20 maç oynamasına rağmen kalesinde 27 gol gördü. Seçim ve teknik olarak Fenerbahçe'nin efsane kalecisi Vulcan Demirel'e benzeyen 23 yaşındaki Eldiven, 2017'den bu yana Qasim Passa'dan alt liglere kiralık olarak büyük bir birikime sahip.

30 Mayıs'ta Beşiktaş Genel Kurulu'nda Başkan Ahmet Nur Çebi ile girdiği rekabette tek kaybeden Fuat Çimen, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Spor direktörünü açıklayan Çimen, seçim sürecinde anlaştığımızı söyledi: Ben Manga'yım...