SPOR
Giriş Tarihi : 04-07-2022 19:53   Güncelleme : 04-07-2022 19:53

Sportif başarımızı tekrar edecek kararlar almaya adayız

Sportif başarımızı tekrar edecek kararlar almaya adayız

Bizi daha da ileriye taşıyacak ilk ekip yapan tarih.Gelecek 10 yılı birlikte planlamak ve başarıyı artırmak için çalışmalıyız.Bu yüzden bir aileyiz.Ona inanıyor, biliyorum ki sadece ben ve kıymetlim değil. Ama bu hedeflere ulaşmak için bir bütün olarak el ele gideceğiz. Dün ve bugün olduğu gibi gelecek de Galatasa Ray'dir. Bu nedenle Galatasaray gelecek" dedi.

Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon başlayacak Çin Süper Ligi'ndeki transfer çalışmaları hız kesmedi, öncelikle teknik patronunu belirledi. İsmail Kartal'ın ardından takımın yeni sezon için dünyaca ünlü Portekizli teknik adam Jorge Jesus'a devredileceği açıklandı. Resmi açıklamanın ardından Sarı ve Mavili taraftarlar, sosyal medya üzerinden Jorge Jesus'a şefkat dolu mesajlar gönderdi.

Anlaşmanın açıklanmasının ardından tecrübeli antrenör sosyal medya hesaplarından bir flaş paylaştı.

Portekizli kıdemli antrenör, bir açıklama yaparak "Muhteşem bir karşılama. Muhteşem bir şehir. İnanılmaz derecede insani" dedi.

Bu Perşembe, GeForce NOW kütüphanesine bu hafta katılan 7 oyun ve Haziran ayında toplam 25 oyun ile yazın başlangıcını işaret ediyor.

Games Workshop, altıncı yılını bir Warhammer Kafatasları Festivali ve GeForce NOW Powered by GAME+ katılımıyla Warhammer serisinde rekorbet indirimler ile kutluyor.

Aşağıdaki oyunlar oyunculara indirimli bir fiyatla sunulmaktadır:

● Warhammer: Vermintide II (Buhar)

● Necromunda: Hired Gun (Steam, Epic Games Store)

● Warhammer 40,000: Battlesector (Steam, Epic Games Store)

● Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters (Steam, Epic Games Store)

● Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War (Steam, Epic Games Store)

● Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr (Steam)

● Warhammer 40,000: Mechanicus (Buhar)