SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2022 18:57   Güncelleme : 05-07-2022 18:57

Red Bull yarı saha 3×3 basketbol turnuvasında rakiplerini geride bırakmaya çalışıyor

Red Bull yarı saha 3×3 basketbol turnuvasında rakiplerini geride bırakmaya çalışıyor

Red Bull İlk Yarısı, katılımcıları yalnızca sayı ve hücum oyunları oynamaya teşvik eder. Tabii ki takımlar maçları kazanarak tura devam ediyor. Bu maçın tek başına benzersiz bir Red Bull bükümü var: maç sırasında her grupta en yüksek kümülatif puana sahip takım, bir "Sahip Olunur" bonusu alma şansına sahip. Dürüst olmak gerekirse, çoğu oyunu kazanmasanız bile Hala yukarı çıkabilirsiniz.

Red Bull yarı finali 5 Haziran'da (yarın) Yoğurtçu Park'ta yapılacak.

Red Bull İlk Yarı Kuralları

1. Red Bull İlk Yarısı, temel olarak oyunun FIBA ​​kurallarına dayanmaktadır ve özel uygulamalar da dahil olmak üzere kendi kuralları dizisine sahiptir. FIBA ​​3×3 kuralına buradan ulaşabilirsiniz.

2. Aşağıdakiler dışında tüm maçlar FIBA ​​​​Müsabaka Kurallarına göre oynanacaktır:

Bir. Her oyun en fazla 21 puanla tamamlanacaktır. Bir takım oyun süresi içinde (10 dakika) 21 sayı yaparsa, oyun kazanılır ve oyun biter. Normal süre berabere bahisbeta biterse, 2 puan alan ilk takım kazanır.

b. Normal süre sonunda iki takım 20-20 berabere kalırsa, skoru yapan takım ilk maçı kazandığında skor 21-20 (22:20 değil) olarak kaydedilir.

C. Tüm erkek maçlarında kullanılan Resmi SPALDING Red Bull Half Court Model 7 top.

3. Bir takım herhangi bir turda çekilirse, o turdan önceki ve sonraki oyunları iptal edilecektir. Takım her maçı 20-0 kaybetmiş sayılır.

4. Tüm takımlar müsabaka başlamadan en az 1.5 saat önce müsabaka alanında kayıt yaptırmalıdır. İstisnasız tüm oyuncular kayıt sırasında hazır bulunmalıdır. Ön kayıt, yarışmanın resmi web sitesinde yapılır.