SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2022 19:27   Güncelleme : 06-07-2022 19:27

Bir kişiye sahip olduğum için çok gururluyum

Bir kişiye sahip olduğum için çok gururluyum

Neredeyse tüm yakın arkadaşlarım Trabzonspor hakkında ne hissettiğimi çok iyi biliyorlar. Büyük bir topluluk ve futbol oynamak için en iyi yerlerden biri. Gerçek bir futbol şehri. Trabzonspor'un başarısı, insanların en önemli motivasyon kaynağı burada. Stadyum muhteşem, tesisler güzel...Aynısını söyleyemem. Çözünürlük; biz Yunanistan'lıyız ve Türkiye'de yaşıyoruz. Hepimiz bize iyi davrandık ve burada olmaktan mutluyuz.

Daha önce Galatasaray'a karşı Remina'ya karşı oynamak zordu. Farklı seçeneklere sahip oyuncular. İlginç özellikleri var. Göztepeli Obinna da güçlü bir isim. Bire bir yakın dövüş oynamayı sever. Genelde Lemina ve Obinna'nın aynı seviyede olduğunu söyleyemem, ilk aklıma gelen iki oyuncu onlar. Kesinlikle Trabzon'un Siopisi. Çok koşar, hiç ayrılmaz, hep arkandadır. Onunla rekabet etmek kolay değil. Diğeri Hamsik. Malek asla topu kabul etmedi ve ayağa kalkması zor oldu.

Türkiye'de dijital eğlence ve oyun sektörünün en önemli markalarını bir araya getiren Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı GameX 2022, 4 gün boyunca on binlerce betexper ziyaretçinin katılımıyla sona erdi. İstanbul TÜYAP Sergi ve Konferans Merkezde düzenlenen sergiye yoğun ilgi var. Özellikle fuarın en büyük standı olan PUBG MOBILE'da birbirimizi çok iyi tanımak büyük bir keyifti.

PUBG MOBILE eSports, amatörden yarı profesyonele ve profesyonele kadar tüm seviyeleri destekler. Yükselen Yıldızlar Turnuvamız (GameX'te finaller) bunu sergiledi. Tamamen amatör olan ve kendilerini terfi ettiren adaylara profesyonel alanda dahi verilemeyen 500.000 liret gibi ödüller vereceğiz. Bildiğiniz gibi profesyonel anlamda 3 büyük kulüp bir takıma sahip. Ünlü futbolcularımızın takımları var. 16 takımımız da büyük başarılar elde etti ve iyi performans gösteriyor.