SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2022 23:28   Güncelleme : 06-07-2022 23:28

Taçlandırmak istedik

Taçlandırmak istedik

Çok çekişmeli bir finaldi.Gerçek bir finaldi.Kazanamadık ve kazandığı için Sivasspor'u tebrik ediyorum.Bu olmadı. bizim finalimiz Aslında, Keys Çin'de.

Ağaoğlu, sözleşmesi sona eren turnuvanın ana kurucularından Anthony Nwakaeme'nin durumunu değerlendirerek, "Geçen yıl eylül ayından beri görüşmelerimiz devam ediyor. Oyuncunun gözünden baktığımızda, İzliyor, kim bilir. , futbol kariyerinin son veya sondan bir önceki sözleşmesine sahip olacak.

Ahmed Aoğlu, gelirdeki azalmaya işaret ederek, "1,5 milyon avro sınırına bile ulaşmak için mücadele ediyoruz. Çok fazla para yok ve Trabzonspor mevcut parayı ve disiplini kullanıyor. Biz bu işin içindeysek, bu taviz veririz. zaman ondan kurtulamayacaksın" açıklaması yapıldı.

God of War, oyun alanındaki en başarılı oyunlardan biridir ve kısa sürede PC çıkışında büyük bir etki yaratır. Oyunlarını yalnızca PlayStation için özel olarak sergileyen Sony, neyine bu politikadan kademeli olarak vazgeçildiğinin sinyallerini verdi. Şu anda PC'de PlayStation'a özel pek çok oyun çıkmasa da bunlar ve devamı için önemli bir açıklama geldi.

Şimdiye kadar, birçok söylenti temelde daha fazla PlayStation'a özel oyunun PC'ye geleceğini söyledi. Ancak bu sefer resmi onay PlayStation CEO'su Jim Ryan'dan geliyor. Ryan, PC'de PlayStation oyun satışlarının bu yıl 300 milyon dolara ulaşmasını beklediklerini açıkladı. Ayrıca çıkaracakları özel oyunların yarısını PlayStation, PC ve mobile getirmek istediklerini açıkladı.

Er ya da geç daha fazla PlayStation oyununun ortaya çıkacağı bilinmekle birlikte, kaç tane çıkacağı soru işareti. Microsoft'un Xbox için yaptığı gibi tüm özel oyunların PC'ye gelmediğini söylemek yeterli. Ancak şu anda özel oyunları piyasaya çıkar çıkmaz PC'ye getirmenin bir amacı yok. Çünkü böyle bir politika benimserlerse konsol satışları ciddi anlamda düşebilir.