SPOR
Giriş Tarihi : 07-07-2022 14:29   Güncelleme : 07-07-2022 14:29

Toplumu anlamak ve beklentileri algılamak açısından

Toplumu anlamak ve beklentileri algılamak açısından

şampiyonluk ilan edildi, taraftarlarımıza ve camiamıza teşekkür ettim. Bize eşi benzeri olmayan bir sabır gösterdiler ve bize inandılar."

"2019-2020 sezonu bizim için erken bir şampiyon olacak. Hep bu oyunun içinde olduğumuzu söyledik. Ertesi yıl UEFA'da gruplandık. Ama orada pandeminin etkisiyle, Çok hantal bir süreç.İlk maç seyircisiz oynandı.Gerçekten zordu.Bir süre ara verildi.Orada ivme kaybettik.Organik olarak çeşitli faktörler rol oynadı.Sezon ikinciliği bitti.Avrupa'dan men edildik. UEFA ile imzalanan bütçeyi ihlal ettiği için. Süreç bizi olumsuz etkiledi. Cemaat bize sabrını göstermek için oradaydı. Cemaatin desteğiyle, çok kısa sürede bitti."

"İkinci yıl ligde istediğimiz başlangıcı alamadık. 20-25 milyon euro almayı umuyorsunuz ama Avrupa'ya gittiğinizde bunu kaybediyorsunuz. Trabzonspor 1 olursa Beşiktaş 3 buçuk kazanıyor. .Galatasaray ve Fenerbahçe'nin beş buçuk ama bir şeye takılmayalım Konyasport bu sene 12 milyon euro'luk bütçesi ile herkes için Rootlu.Önemli olan bu. başarılı. Gücü zekayla birleştirmelisin."

"Bazılarının anlamadığı şey şu; son iki yıldır tamamen işimize odaklandık. Sağımıza solumuza bakmıyoruz. Sahanın içine odaklandık. zaaflarımızdan başkasına onwin eksiltmiyoruz. Kaybetmek. Sporun farklı dallarında bu var, başkalarını suçlayın. Olan oluyor ama yapmaya devam edince toplum sana inanmamaya başlıyor. "Hiç senin suçun değil mi? "Sordu. Son 3 aydır bizi kendilerine katılmaya ikna etmeye çalıştılar. Biz hep geri çekildik, bunlara cevap verdik ama o gün olmadı. Trabzonspor sadece sahaya odaklandı."

"Bu sezonu geçen sezon Şubat ve Mart'ta planlamıştık. Nisan'da geçiş kadrosu hazırdı. Hazırlıklar ve hazırlık kampı çok netti. Biz bunları yaparken bazı rakiplerimiz hocayla anlaşamadı. Antrenörünüzle imzalayın, transfer yaptığınızda, hoca elini uzattığında benim sistemim uygun değil diyorsunuz.