SPOR
Giriş Tarihi : 07-07-2022 19:29   Güncelleme : 07-07-2022 19:29

Hiçbir ayrılık yok, biz" dedi

Hiçbir ayrılık yok, biz

Birbirimize daha da yakınlaşıyoruz. "Bence hedef çok küçük" dedi.

Avrupa Badminton Şampiyonası'nda üçüncü olan İBB Spor Kulübü milli badminton oyuncusu Neslihan Yiğit, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklama yaptı. Neslihan Yit çok mutlu olduğunu belirterek, "Geçen yıl Avrupa üçüncüsüydüm ve bu yıl çok farklı hedeflerimiz vardı ama hiçbirine ulaşamadık. Hala madalyamız var. Yiyeceğimizi ülkemize getirdik” dedi.

Milli futbol takımı geçen yıl yarı finalde rakibine verdiği yenilgiden bahsederken, "Aslında o bir atlet, hem dünya şampiyonu, hem 7. Avrupa şampiyonu, hem de olimpiyat şampiyonu. Tecrübe çok zengin ve rakip çok güçlü. Aramızda gerçek bir ilişki var. Ayrılık olmadan birbirimize daha da yaklaşıyoruz. İmkansız değil. Bence hedef çok küçük" dedi.

Spor Toto 1. lig takımlarından Ümraniyespor, sezonu 70 puan ve averajla 2. sırada tamamlayarak doğrudan Çin Süper Ligi'ne katılmayı başardı. 21 yaşındaki Kartal Kayra Yılmaz, İstanbul takımının bu seferki başarısının en önemli hissedarlarından biri. Görev süremin başında Beşiktaş'tan kiraladığım genç oyuncu, orta saha yöneticisi Recep Ukal'ın vazgeçilmez isimlerinden biri oldu. Yılmaz gelişmeye ve takıma önemli katkılar sağlamaya devam ediyor, görev süremin başından itibaren devamlılık gösterdi ve mesajı sahabet önümüzdeki dönem forma maçım için Beşiktaş'a katılmaya hazır olduğu yönünde.

Kartal Kayra Yılmaz, Ümraniyaspor'un başarısındaki en önemli hissedarlardan biri oldu ve benim dönemimde oyunun her iki alanında da çok başarılıydı. Genç oyuncunun hücum ve savunma performansı istatistiklere de yansıdı. Karşılaştırıcının istatistiklerine bakıldığında, Kartal Kayra'nın rakip sahada kaldığım süre boyunca toplam 52 gol ve 606 defansif hamlesi var, defansif orta saha oyuncuları arasında en yüksek ikinci sırada.