SPOR
Giriş Tarihi : 07-07-2022 23:30   Güncelleme : 07-07-2022 23:30

1000 kişiye hizmet verecek ve inşallah en kısa zamanda inşaatına başlayacağız

1000 kişiye hizmet verecek ve inşallah en kısa zamanda inşaatına başlayacağız

20 yıl önce sadece 1 gençlik merkezi vardı, bugün 11 gençlik merkezi var. İnşallah bu imza ile Urfa'mıza bir yenisini daha kazandırabiliriz. Bu gençlik merkezlerinin mükemmel sosyal, eğitim, kültür ve spor aktivitelerinden on binlerce kardeşimiz faydalanmaktadır. 2002 yılında Şanlıurfa'da 4 tesisimiz vardı ve şimdi 80 tesisimiz var. İnşallah bu anlaşmalarla çok daha farklı bir boyuta taşıyacağız ve Harran Gençlik Merkezi ve Bozova Gençlik Kampı bizim için tutkulu olduğumuz çalışmalar. Ülkemizin tüm bölgeleri gibi Sanleurfa'da da lisanslı sporcu sayısı 1.600'den 100.000'e ulaştı. Spor kulüplerinin sayısı 51'den 170'e yükseldi. "

"Fenerbahçe Opet bayan voleybol takımımız, yeni takvim planlaması çerçevesinde Brezilyalı pasör Macris Carneiro ile işbirliğini yoğunlaştırdı.

Geçen sezon Itambe/Minas formasıyla Güney Amerika Kadınlar Kulüpler Şampiyonası'nı ve Brezilya Süper Ligi şampiyonluğunu kazanan Carneiro, Güney Amerika Kadınlar Kulüpler Şampiyonası'nda "shotbet En İyi Pasör", "En İyi Pasör" ve "En İyi Pasör" seçildi. Brezilya Süper Ligi'nde "En İyi Pasör" pasör, değerli oyuncu (MVP) seçildi.

Ailemizin en yeni üyesi Macris Carneiro'ya hoş geldiniz diyor, sarı-lacivertli formada başarılar diliyoruz. "

"Fenerbahçe Opet Hanım voleybol takımımız yeni kadro yapılanması kapsamında kadrosuna orta saha oyuncusu Aslı Kalaç'ı da ekledi.

"Fenerbahçe Opet Hanım voleybol takımımız yeni sezon kadro planlaması çerçevesinde tecrübeli orta saha oyuncusu Ergül Avcı Eroğlu'na katılıyorum.

Oyuncuların beklediği gün geldi çattı. Diablo Immortal canlı yayındaydı. Diablo Immortal, Blizzard Entertainment'ın eleştirmenlerce beğenilen Diablo serisinin yeni girişidir ve tür tanımlayan aksiyon RPG serisinin karanlık ruhunu devasa çok oyunculu bir çevrimiçi dünyaya getirir.