TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 15-07-2022 12:00   Güncelleme : 15-07-2022 12:00

BitMEX Mobil Uygulamasına dev güncelleme getirdi

BitMEX Mobil Uygulamasının güncellenmiş sürümü, Lite sürümünün hali hazırda içerdiği kripto paraları alım-satım ve dönüştürme imkanına ek olarak, kullanıcıların her türlü şart ve ortamda türev sözleşmeleri ve spot çiftleri ticareti yapmasına olanak tanıyor. BitMEX, uygulamaya kazandıracağı yeni ek özelliklerle ürün paketini yenilemeye ve geliştirmeye devam edecek.

BitMEX Mobil Uygulamasına dev güncelleme getirdi

İkonik kripto para borsası BitMEX, Lite sürümünün kullanıma açılmasından iki ay sonra, mobil uygulamasının spot ve kripto türevleri ticaret özelliği içeren geliştirilmiş yeni bir sürümünü yayımladı. Uygulamayı kullanan her türden yatırımcı nerede olursa olsun, alım satım yapmak, açık pozisyonları takip etmek ve 7/24 fiyat hareketlerini izlemek için ihtiyaç duyduğu tüm araçlara özgürce erişebilecek.

 

Piyasa hareketleri hızlı bir şekilde izlenebilecek

 

BitMEX mobil uygulaması (App Store’da BitMEX: Buy Bitcoin & Crypto olarak listeleniyor), kullanıcılara açık pozisyonlarını her zaman, her yerde, hatta yanında bilgisayar yokken bile yönetme özgürlüğü ve esnekliği sağlıyor. Uygulamanın temel işlevleri arasında kripto paraların alım-satımı, dönüştürülmesi ve ticaretinin yapılması yer alıyor. Buna ek olarak; piyasalar aracı, kullanıcıların piyasa hareketlerini hızlı bir şekilde izlemesine ve belirli bir kripto türev sözleşmesini veya spot çiftini saniyeler içinde belirlemesine olanak tanıyor. Uygulama ayrıca kullanıcılarına hızlı ve kolay bir şekilde özel bir izleme listesi oluşturulması gibi imkanlar da sağlıyor.

 

BitMEX Mobil Uygulamasına yeni eklenen “Ticaret” bölümündeyse, mobil traderlar artık açık emirlerle ilgili önemli ayrıntıları kontrol edebilecek ve istediklerinde onları iptal edebilecek. Ayrıca, kullanıcılar açık pozisyonlarını izleyip; gerçekleşmemiş PnL/ROE%, gerçekleştirilmiş PnL, otomatik kaldıraç kaldırma (ADL) ve marj modu (izole/çapraz marj) gibi belirli bir temas veya spot çiftinin mevcut durumu hakkında ayrıntılara da bakılabilecek. 

 

“Uygulamayı topluluğumuzu düşünerek tasarladık”

 

Uygulamayla ilgili görüşlerini aktaran BitMEX CEO'su Alexander Höptner “Yeni uygulamamız mobil varlığımızı önemli ölçüde genişletiyor ve BitMEX ticaret deneyimini her zamankinden daha erişilebilir hale getiriyor. Uygulamayı topluluğumuzu düşünerek tasarladık ve BitMEX'ten beklenen temel özellikleri mobil olarak kullanışlı bir biçimde sunmaktan gurur duyuyoruz." dedi

 

BitMEX yeni ürünler ve özellikler geliştirmeye devam ederken, BitMEX Mobil uygulaması yakında kullanıcılarına biyometrik oturum açma veya uygulamadan BMEX'i stake edebilme gibi yenilikler de sunacak.

 

BitMEX mobil uygulamasındaki yeni alım-satım özelliğinin lansmanı, mayıs ayında spot borsasının başlatılmasından sonra kripto platformu için bir başka büyük dönüm noktası oldu. BitMEX bu yıl, sunduğu ürün yelpazesini; yeni kripto para birimleri, mayıs ayındaki spot borsasının lansmanı ve kullanıma sunduğu 22 yeni türev sözleşmesi ile genişletti. Global kripto para borsası BitMEX, her yatırımcı için sağlam, güvenilir ve keyifli bir ticaret deneyimi sunmaya devam edecek.

 

BitMEX Hakkında

BitMEX, küresel dijital varlık finans piyasalarında kripto ürünlerine erişim sağlayan ikonik bir ticaret platformudur. BitMEX, kullanıcıların kripto para birimleri (XBT, ETH ve USDT'nin yanı sıra Spot değişim lansmanının bir parçası olarak LINK, UNI, MATIC, AXS ve APE) satın almasına, yatırmasına, çekmesine, dönüştürmesine ve bunlarla ticaret yapmasına olanak tanır ve şu anda +30 fiat para birimi ile satın alma işlemlerini desteklemektedir.

 

BitMEX, 2014'ten bu yana kripto borsalarının ön saflarında yer almakta, tarihte en çok işlem gören kripto ürünü olan sürekli takasın (perpetual swap) icadıyla sektörde devrim yaratmaktadır ve o zamandan beri durmaksızın yenilik yapmaya devam etmektedir. BitMEX, HDR Global Trading Limited'e aittir. BitMEX, vizyonumuz, büyüyen ekibimiz ve önümüzdeki yol hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi Twitter, Telegram ve BitMEX Blog'da takip edin.