GÜNDEM
Giriş Tarihi : 15-07-2022 16:14   Güncelleme : 15-07-2022 16:14

Küçükçekmece Akücü

İstanbul’da akü FG Akü merkezinden ve bayilerinden alınmaktadır. İstanbul’un birçok ilçesinde mağazası olan FG Akü, özellikle FG Küçükçekmece Akücü mağazası ile ön plana çıkmaktadır.

Küçükçekmece Akücü

 

 

İstanbul’da akü FG Akü merkezinden ve bayilerinden alınmaktadır. İstanbul’un birçok ilçesinde mağazası olan FG Akü, özellikle FG Küçükçekmece Akücü mağazası ile ön plana çıkmaktadır. Tüm FG Akü mağazaları müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışını benimsediklerinden mutlu müşteri oranı oldukça yüksektir. Bakırköy, avcılar, Küçükçekmece, Beyoğlu ve daha birçok ilçede hizmet veren FG Akü, güvenilir olmanın yanı sıra hizmet ve ürün seçenekleri ile herkese hitap edebilmektedir. Kendi alanında lider konumda olan FG Akü ürünleri ve hizmetleri dışında her türlü sorunuza cevap verebilecek teknik donananıma sahip ekibi ile doğru yönlendirme yapabilmektedir. Başta akü satışı, akü tamiri, mobil servis gibi hizmetleri ile en çok akü alım satımı yapması ile piyasada tanınmaktadır.

 

Akü nedir, akü çeşitleri nelerdir, akü nerelerde kullanılır, akü nasıl kullanılır, en iyi akü nasıl seçilir, İstanbul’da akü nereden alınır gibi tüm soruların cevabı için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 

Akü, en basit tabirler elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde saklayan ve ihtiyaç halinde de elektrik enerjisi olarak kullanabilmeyi sağlayan bir araçtır. Birçok çeşit akü vardır ve her geçen gün kullanım alanı artmaktadır. Otomobil, traktör, kamyon, tekne, ups, sabit tesisler, santraller de akü kullanılmaktadır. İçeriklerine gör aküler; gümüş çinko, nikel kadminyum, nikel demir gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Kurşun asit akü ise otomobillerde yaygın olarak kullanılan aküdür. Kurşun asit akülerde 2 çeşittir; kuru akü, sulu akü. Araçlara gelen start stop özelliği ile de start stop akü modelleri yaygınlaşmaya başlamıştır. FG Akü tüm akü çeşitlerine kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Akü seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken noktalar; alınacak olan akünün hangi amaçla ve nerede kullanılacağı noktasıdır. Performansa, marka ve modele göre akü seçimi yapılmalıdır. Ayrıca yaşanıla yerin soğuk ya da sıcak havaya sahip olması da önemlidir. En uygun fiyata en yükse kalitede akünün seçilmesi için FG Akü yeterlidir. Uzun ömürlü, dayanıklı ve aynı zamanda kaliteli akü seçimi için sadece FG Küçükçekmece mağazamıza ziyaret etmek yeterli olacaktır.