GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-07-2022 09:20   Güncelleme : 17-07-2022 09:23

Düğün Davetiyesi Sipariş Ver

Yeni bir hayata adım atacak olan gelin ve damat için önemli olan düğüne davet edilecek misafirlere ulaştırılacak olan çağrı metni içeren tasarım düğün davetiyesi modelleri oldukça fazladır.

Düğün Davetiyesi Sipariş Ver

Yeni bir hayata adım atacak olan gelin ve damat için önemli olan düğüne davet edilecek misafirlere ulaştırılacak olan çağrı metni içeren tasarım düğün davetiyesi modelleri oldukça fazladır. Düğün davetiyesi gelin ve damadın yakınlarını, sevdiklerini ve dostların aralarında görmek için kendi özel zevklerine göre seçtikleri davetiyelerdir. Düğün davetiyeleri profesyonel grafik tasarımcıları tarafından tasarlanmaktadır. Düğün davetiyeleri genellikle zarflı kullanılmaktadır. Son zamanlarda çeşitlenen tasarımlarla birlikte zarf dışında mühür, toka ve farklı ip malzemeleri kullanılarak zarf detayı kaldırılmıştır.

İsteğe göre zarfsız düğün davetiye modelleri de seçilebilmektedir. Hayaller Dükkânında birbirinden güzel birçok zarflı ve zarfsız düğün davetiyesi modeli bulunmaktadır. Düğün davetiyesi seçilmeden önce birçok firma araştırılıp zevke ve tercihe göre en uygun ve kaliteli davetiye tercih edilmelidir.

Düğün Davetiyesi Modelleri

En çok tasarlanan davetiyeler düğün davetiyesi modelleridir. Oldukça geniş çeşit yelpazesine sahip olan düğün davetiyesi modelleri her zevke hitap etmektedir. Kır düğünü ve salon düğünlerinin konseptine göre seçilecek farklı materyallerden tasarlanan çok sayıda düğün davetiyesi modeli bulunmaktadır. Genelde kaliteli kâğıt kullanılan düğün davetiyeleri yaldızlı, tüllü, incili, simli ve daha birçok kâğıt işlemesi olan modelleri içermektedir. Zarflı, kurdeleli ve tokalı modelleri bulunan düğün davetiyelerinin yazıları içte olduğu gibi dış tarafta da olan modelleri vardır. Çeşit çeşit düğün davetiyesi modellerini bünyesinde barındıran Hayaller Dükkânı birçok müşterinin gözde davetiye firmalarından biridir.

Kaynak: https://www.hayallerdukkani.com.tr/davetiyeler