GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-07-2022 10:06   Güncelleme : 17-07-2022 10:06

Uygun Fiyatlı Filo Kiralama Firmaları

Filo kiralama hizmeti kurumsal şirketler için katma değer sağlayan çok önemli hizmetlerden birisidir.

Uygun Fiyatlı Filo Kiralama Firmaları

Filo kiralama hizmeti kurumsal şirketler için katma değer sağlayan çok önemli hizmetlerden birisidir. Bu nedenle birçok şirket araç temini filo kiralama hizmeti ile karşılamaktadır. Şirketler filo kiralama hizmeti alırken bu hizmeti sağlayan en güvenli tedarikçi firmaları seçmektedir. Filo kiralama hizmeti sağlayan tedarikçi firmalar arasında her zaman güvenilir ve uygun fiyatlı olarak hizmet sunan firmalar tercih edilmektedir.

Uygun fiyatlı filo kiralama hizmeti sunan firmalara ulaşım sağlamak istiyorsanız Fleetmole sitesine giriş yapabilirsiniz. Burada birçok farklı tedarikçi tarafından sunulan fiyat tekliflerini değerlendirmeye alabilirsiniz. Eğer 5 yada 5’ten fazla araç kiralamak istiyorsanız buna özel bir ihale açabilir ve ihale için en uygun fiyatlı teklifleri toplayabilirsiniz. İhale açarken kendi kriterlerinize göre bir şartname hazırlayarak en güvenli şekilde uzun vadeli filo kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Fleetmole çalışma prensipleri

Fleetmole sitesinde hem uzun ve kısa vadeli filo kiralamak isteyen hem de filo kiralama hizmeti sunan tedarikçiler yer almaktadır. Fleetmole alıcı ve satıcıyı bir araya getiren bir platformdur. Dolaysıyla bu platforma aracılığı ile tüm filo kiralama hizmetleri en hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Eğer bir filo kiralama firmanız var ise Fleetmole sitesine tedarikçi ve iş birlikçi olarak kayıt olabilirsiniz. Filo kiralama hizmeti arayan tüm kurumsal firmalara teklif vererek sunduğunuz hizmeti çok daha geniş kitlelere en hızlı şekilde ulaştırabilirsiniz.

Kaynak: https://www.fleetmole.com/