MAGAZİN
Giriş Tarihi : 19-07-2022 09:37   Güncelleme : 19-07-2022 09:37

EFSANEVİ LEE, MARKA YÜZÜ KENAN DOĞULU İLE YAZIN ENERJİSİNİ YÜKSELTİYOR

Denim sektöründe yeniliklerin öncüsü Lee, marka yüzü Kenan Doğulu ile ses getiren iş birliğinin kampanya çekiminde koleksiyondaki rengarenk yazlık parçaları tanıtıyor.

EFSANEVİ LEE, MARKA YÜZÜ KENAN DOĞULU İLE YAZIN ENERJİSİNİ YÜKSELTİYOR

Yaz sıcaklarında cool duruş ve yüksek konfordan ödün vermeyenler, Lee’nin rengarenk koleksiyonuyla yaz gardırobunu tamamlıyor. Su yeşili, mint, indigo, mercan, kum ve taş tonlarının hâkim olduğu logolu tişörtler yazın enerjik ruhunu ortaya çıkarırken günün her anına uyum sağlıyor. İlhamını 1950’lerin stil sahibi görünümlerinden alan açık yakalı, desenli gömlekler eğlenceli bir görünüm için kombin alternatifleri sunuyor.

 

“Lee for Future” sloganıyla yola çıkılan kampanyanın çekimleri, daha iyi bir gelecek için doğal kaynakların önemine vurgu yaparken markanın sürdürülebilirlik vaadine de atıfta bulunuyor. Kenan Doğulu’nun çekimlerde giydiği ince yazlık gömlekler tatil valizinin vazgeçilmezleri arasına girmeye hazırlanıyor. Rahat etmek isteyenlerin bir numaralı tercihi Extreme Motion jeanler, özel fit ve kalıpları ile gün boyu hareket özgürlüğü sağlarken, chino pantolonlar şık görünümlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı oluyor.

 

Lee’nin enerjik yaz koleksiyonunu Lee mağazalarında, lee.com.tr‘de ve bayi satış noktalarında keşfetmeye davetlisiniz.

www.lee.com.tr

@leejeanstr

 

Kampanya Çekimi Krediler

Reklamveren: Lee Jeans – Karma Marka Mağazacılık

Reklamveren Temsilcisi: Abide Turan Katırcıoğlu

Kreatif Ajans: September Company

Prodüksiyon: Subb Studio

Fotoğraflar: Emre Doğru

Video: Melih Kundakçıoğlu

Styling: Mert Yemenicioğlu

Saç: İbrahim Zengin

Makyaj: Melis İlkkılıç

 

LEE® Hakkında

Lee®, H.D. Lee tarafından kurulan ikonik Amerikan denim ve casual giyim markasıdır. 130 yıllık marka, tüketiciye rahatlık ve konfor sağlamaya odaklı tasarım ve işçiliğiyle, insanların kendilerine olan güvenlerini artırmak ve hayata karşı dik duruş sergilemeleri için ilham vermektedir. Hareketten beslenen yenilikleri, çok yönlü stili ve fitlerinin vücuda üstün uyumu ile nesillerdir markayı sevenlerin sadakatini kazanmıştır.