GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-07-2022 13:06   Güncelleme : 20-07-2022 13:06

BİLKENT CENTER’DA ALIŞVERİŞ YAPIN, KOÇTAŞ ÇEKİ KAZANIN

23-24 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen kampanya ile ziyaretçiler Koçtaş hediye çekinin sahibi oluyor.

BİLKENT CENTER’DA ALIŞVERİŞ YAPIN,   KOÇTAŞ ÇEKİ KAZANIN

Bilkent Center, düzenlediği kampanyalarla kazançlı ve keyifli alışveriş deneyimini ziyaretçileriyle buluşturmaya devam ediyor. 23-24 Temmuz tarihlerinde, Bilkent Center’daki mağazalardan aynı gün içinde en fazla iki fiş/faturada 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, anında 75 TL değerinde Koçtaş hediye çeki kazanıyor.

Stoklarla sınırlı bu kampanyada dağıtılan çekler, 31 Temmuz tarihine kadar Bilkent Center Koçtaş’ta kullanılabilecek. Kampanyaya katılımda, Koçtaş’tan yapılan alışveriş fişleri hariç tutulacak. Bilkent Center mobil uygulamasını indirip üye olan ziyaretçiler, alışveriş fişlerinin ve faturalarının fotoğrafını çekip sisteme yükleyerek sıra beklemeden hediye çekinin sahibi olacak. Kampanya standı Migros mağazası karşısında, 11.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet verecektir.

  

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.bilkentcenter.com.tr adresinden ya da kampanya standından ulaşabilirsiniz.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

25 yılı aşkın süredir Bilkent Holding çatısı altında yer alan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmaktadır. İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) terminal ve gemilerindeki ticari alanlar ile İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait Manzara Adalar, Narcity ve Bilkent Üniversitesi ticari alanları için kiralama hizmeti vermektedir.