GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-07-2022 09:25   Güncelleme : 22-07-2022 09:25

Saçların Eşsiz Gücün

Güzellik ve kozmetikte trendlere yön veren Sephora, tüm saç tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun zengin içerikli ürünleriyle saçlarınıza hak ettiği değeri veriyor. Etkili formülleri ve kolay ugulamaları ile ön plana çıkan şampuanlar, nemlendirici maskeler, serumlar ve aksesuarlarla saç bakımına dair her şeyi bakım tutkunları ile buluşturuyor.

Saçların Eşsiz Gücün

Kıvırcık, ince telli ya da  normal veya çabuk yağlanan saçlar için hedefe yönelik ürün alternatifleri sunan marka, saçların eşsiz gücünü ortaya çıkarıyor. Sephora, geniş profesyonel ürün yelpazesiyle saçların özlediği ahenk ve hacmi tekrar kazanmasına ve doğal ışıltısını yansıtmasına destek veriyor.

Saç bakımına dair yepyeni bir dönemle güzellik topluluğunu karşılayan Sephora’nın vazgeçilmezi Sephora Collection’ın nemlendirici saç maskesi, Olaplex’in saçların onarımına yardımcı olan ürünleri, doğadan ilham alınarak formülüze edilerek saç bakımına öncülük eden Moroccanoil’in saç bakım yağları  ve SOL DE JANEIRO’nun muhteşem bakım ürünleriyle saç bakım rutinlerine heyecan katıyor.