SPOR
Giriş Tarihi : 19-07-2022 15:58   Güncelleme : 19-07-2022 15:58

Bu konuyu çok net bir şekilde anlıyor

Bu konuyu çok net bir şekilde anlıyor

Bu bölümde bir veya iki kişinin olmaması gerektiğine dair bir anlayış yok. İyi bir organizasyon için gerekli olan her şeyi onaylarlar.

Gor köyü

Aliağa Petkim tanımadığım bir topluluk. Geçen yıl adet başlangıcında, şanssızlık ve takım istenilen pozisyonda değildi. Görev süremin ortasında göreve geldiğimde oyunculara, görev süresinin başında hazırlık şeklinde çok zorlu bir süreç ile yurt olarak ilerleyeceğimi söyledim. Yeni isimler de katıldı ve seviye atlama ve onlarla eğlenme hedefimize ulaştık. Lig bu toplumun tek amacı olmamalı. Bunun farkındayız ve bunun için yeni bir zaman çizelgesi üzerinde çalışıyoruz.

Levent Türknas çok önemli bir noktaya vurgu yaptı. Avrupa Kupası, saha dışındaki organizasyonu da geliştirecek” dedi. Hangi Avrupa müsabakasında oynadığının önemli olduğunu düşünmüyorum. Kulübün bir şeyler öğrenmesinin ve hedefler koymasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Artık kulüp kendini Avrupa yarışmalarında da test etmek zorunda.

Geçen Ocak ayında teklifi aldığımda Telekom'dan ayrıldım ve babamı kaybettim. İlk başta fiziksel ve ruhsal olarak çalışmaya pek hazır değildim ama Pet Kim visioncasino olduğum için reddedemedim. Teşekkürler Onlar çok değerlidir. 5 yıl önce 1.5 yıl burada  çalıştım. Burada yaptığımız şey için karşılıklı güven ve saygı vardı. Ben de buraya gelmek istedim çünkü So Carpet Kim markasının önemini biliyorum ve basketbolun bu markaya  ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Çünkü burası gerçekten önemli bir yer. Çok paraya mal olmayabilir, ancak şirket finansal yükümlülüklerini yerine getiriyor. Markanın amacı büyüdüğünde Türk basketbolunun kazanacağına inandığım için tekrar buraya geldim ve basketbolu seven Aliagawa ile bir olursam bu büyümenin sağlanabileceğine inanıyorum.