SPOR
Giriş Tarihi : 20-07-2022 23:01   Güncelleme : 20-07-2022 23:01

Brook ve futbol direktörü

Brook ve futbol direktörü

Chenk Erguin ile Galatasaray'da defansif olarak yapıldı. Sarı-Kırmızılılar, 27 yaşındaki defans oyuncusu ve kulübüyle ilişkilerini sürdürdü. Abdulkerim Bardakchi'nin Galatasaray'a maliyeti biliniyor. Konyaspor ile Galatasaray arasında yapılan anlaşmaya göre Sarı-Kırmızılılar'ın 3 milyon 300 bin euro'luk tanık ücreti ödemesi bekleniyor. 27 yaşındaki stoperin Galatasaray ile  3+1 yıllık sözleşme imzaladığı öğrenildi. Sarı-Kırmızılılar'ın Abdülkerim Bardakçı'ya 17 milyon lira maaş ödeyeceği açıklandı.

Marcao Sevilla yolunda

Abdülkerim Bardakchi'nin Galatasaray'a transferinden sonra Marcao'nun hamlesi kesinleşti. Sevilla ile sarı-kırmızılı anlaşma hakkında da bilgiler geldi. Sevilla'nın Brezilyalı defans oyuncusu için 10 milyon Euro'luk bir teklifte bulunduğu söyleniyor. Sevilla'nın, Galatasaray'ın olumsuz talebi üzerine Marcao için teklifini ikramiyeler dahil 15 milyon euro'ya yükselttiği ortaya çıktı.

Juao Mario Operasyonu

Galatasaray'da ilk hamle, yeni teknik direktör Okan Brook'un işaret ettiği orta saha pası oldu. Sarı-Kırmızılılar, Benfica'dan Joao Mario'yu kadrosuna katmaya queencasino karar verdi. Portekizli teknik direktör Chenk Erguin, 29 yaşındaki futbolcuya resmi teklifte bulundu.

Benfica 10 milyon euro istiyor

Portekizli futbolcuya Sarı Kırmızılı'dan transfer teklifi netlik kazandı. Benfica'nın Galatasaray'dan 10 milyon euro'ya transfer etmesi bekleniyor. Sarı-Kırmızı ise Joao Mario'ya 6 milyon euro teklif etti. Yurtdışı transferini tamamlayan Chenk Ergun bugün İstanbul'a dönüyor.

Kajimzan Sürprizi

Galatasaray'da sol beke geçiş Abdülkerim Bardakchi'nin ardından gerçekleşti. Sarı-kırmızılılar, Beşiktaş'ın uzun zamandır devretmek istediği Kazımcan Karataş'ı dolaylı yoldan devretti. Spor Toto 1. Lig takımlarından Eyüpspor ve Altay, transfer anlaşması imzaladı. Eyüpspor'un 24 milyon lira bedel ödediği Kazımcan Karataş, Galatasaray formasını iki yıllığına kiralayacak. Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya'nın Galatasaray Meclisi üyesi olması sarı-kırmızılıların geçişini kolaylaştırdı.