SPOR
Giriş Tarihi : 21-07-2022 02:01   Güncelleme : 21-07-2022 02:01

Tecrübeli orta saha oyuncusu son kez 45 maçta 4 gol ve 7 asist yaptı

Tecrübeli orta saha oyuncusu son kez 45 maçta 4 gol ve 7 asist yaptı

Abdülkerim Bardakçı, kendisini 3+1 yıldır sarı ve kırmızı olarak birbirine bağlayan bir yazıya imza attıktan sonra kulüp televizyonunda açıklama yaptı. Abdulkerim Bardakçı, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden ve ilk kez Galatasaray forması giyen Ahmet Çalık'ın Sarı Kırmızılı kulüple güzel anılar bıraktığını söyledi. Onu 2 yıldır değil 10 yıldır tanıyorum. Kardeş gibiydik. Konya'da birlikte çok güzel günler geçirdik. Ahmet burada çok güzel hatıralar bıraktı. Bu hatırayı yaşatmak için geldim. "Allah nasip etsin."

"Bu günü istiyorum"

Galatasaray taraftarıyla tanışmayı dört gözle beklediğini söyleyen Bardakçı, "En başından beri kalbim Galatasaray'dı. Diğer kulüpler de ilgi gösterdi. Son durağımız Galatasaray oldu." . Harika stadyum, harika bir atmosfer. Misafir takım olarak geldiğimde  burada oynamak güzeldi. Ev sahibi olarak gelirseniz 5 kat daha fazla beğeneceğinizi düşünüyorum. O günü sabırsızlıkla bekliyorum."

"OKAN HOCAN'ın bana çok şey katacağını düşünüyorum"

27 yaşındaki defans oyuncusu, teknik direktör Okan Brook'un kendisine çok yardımcı olacağından emin. Milli maça gitti. takım, ancak küçük bir yaralanma nedeniyle handikap uzun süre kalamadı. Etrafımdaki herkes Okan-sensei'nin kim olduğundan ve nasıl biri olduğundan bahsediyor. Çok merak ettim ve onunla çalışmak istiyorum. Tanrıya şükür. Bana çok yardımcı olacağını düşünüyorum."

"Bu cekete oynama hakkını vermek istiyorum"

Abdulkerim, Galatasaray'daki golleriyle ilgili şunları söyledi: “Galatasaray'da ilk hedef önce oynamak. Görmek yok. Bundan sonra kaptan olmayı umuyorum. Taraftarlara destekleri için teşekkürler. Çok destek oldular. Umarım onları hayal kırıklığına uğratmam ve her zaman bu formayla oynamaya çalışacağım."