SPOR
Giriş Tarihi : 21-07-2022 12:01   Güncelleme : 21-07-2022 12:01

Çok sevenler de oldu

Çok sevenler de oldu

Her zaman vicdanımı sorgularım. “Doğruluk ve yasaya göre hareket ettim mi?” Çeşitli eleştiriler yağdı. Üzgünüm ama vicdanım rahat. Hiç kimseye karşı kin beslemedim. Ben de onlara hak veriyorum. Başta taraftarlar olmak üzere tüm Malatyaspor oyuncularından Helal demek istiyorum. Malatya'nın her yerinde Helal konuşmak istiyorum. Başarılı olduk ama olmadı" dedi.

Cumhurbaşkanı Katipoğlu: Malatya, Malatya'da yönetilmeli

Yeni Malatyaspor'un kurucularından Ankaraspor kulüp başkanı Mehmet Seyf Katipoğlu, kongrede yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sorumlu kardeşimize başarılar diliyorum. Ama emin ol. Yanlış yapıyorlar. Malatya,  Malatya tarafından yönetilmektedir. Malatya hiçbir yere hükmetmemeli. Önemli değil, bu bizim sonumuz. Memur listesine baktığınızda Malatya'da kaç tane var? Burada tek başıma oynuyorum. Üzgünüm. Malatya bu şekilde kurtarılamaz. Bu borç geri ödenemez. "Allah razı olsun" diyoruz. Eski Malatyaspor'un youwin bu oranda koltuğu var ama Yeni Malatyaspor'un koltuğu bile yok. Bu takımı kurmak bizim için ne kadar zor oldu? 10 yıl önce takımın böyle olacağını söylemiştik. Siyasilerimize şunu söyledik: "Başımı vuracağım ama çok geç olacak." Avrupa'ya gitti ama gitmedi. 3. ligde bir takımım olsaydı yapardım ve borç olmazdı. Eski Malatyaspor'un sahibi hala var, bu takım ne yapacak merak ediyorum."

Yönetim kurulu aday gösterme sırasını değiştirdiğini açıklayarak genel kurulu geçici olarak askıya aldı. Aradan sonra Meclis Başkanı Özgür Karataş,  Kamil Göksu'nun adaylığını içeren bir dilekçeyi Meclis Salonu'nda okudu ve Meclis'in kapatıldığını ilan etti.

BREAK: Bu kulüp henüz ölmedi

Eski kulüp  başkanı Adil Gevrek, Göksu'nun adaylığının ardından yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Bu iş şakaya gelmez. Dünden gece 1'e kadar konuştuk.