SPOR
Giriş Tarihi : 22-07-2022 15:03   Güncelleme : 22-07-2022 15:03

Skorla ikinci basamağı paylaşıyor

Skorla ikinci basamağı paylaşıyor

Ek olarak bireysel olarak katılan Türk sporculardan hanımefendiler U18 kategorisinde Zeynep Süalp toplamda 153 (+11) gross skorla birinci, erkekler U15 kategorisinde Can Marko Özdemir toplamda 162 (+20) gross skorla organizasyonun ikinci raundunu da kendi kategorilerinde önder tamamladı.

5 Stars Junior Cup turnuvasında savaşım eden sporcular WAGR sıralamasında puan alma mücadelesi veriyorlar.

Müsabakalar, 29 Haziran Çarşamba günü oynanacak final raundunun arkasından düzenlenecek ödül töreniyle sona erecek. (İHA)

Dünyanın en iyi binicileri ile prestijli bir yarışmanın parkurunu 74.81 saniyede tamamlayan ve 5 bisikletçi ile baraja hak kazanan Karaevely, barajı gerekli 39.85 saniyede tamamlayarak birinci oldu.

İki bisikletçinin kusursuz geçtiği baraj parkurunda Karaevely, Eyfel Kulesi fonunda milli marşı söyleyerek Edwina Topps Alexander, John Whitaker ve Edward Levy gibi dünyaca ünlü binicileri geride bıraktı.

Avant Toy adlı ata binen Karaevli, üç ay sonra atıyla olan yeteneğini, enerjisini ve koordinasyonunu en üst düzeyde sportif olarak kanıtladı. Ödülü olimpiyat visioncasino sporcusuna Mathilde Pinault ve Virginie Cooperi takdim etti. (İHA)

Bruma ve Lincoln'ün hızlı paslarıyla Fenerbahçe, Mariano Diaz'ın pas denemelerine hız verdi.

AS News'in haberine göre Fenerbahçe, Real Madrid'den ayrılışı gündemde olan Mariano Diaz  için görüşmelere devam ediyor ve Sarı Deniz'in forvet için  ilk teklifi yaptığı söyleniyor.

Yeni teklif

Fenerbahçe başlangıçta forvet oyuncusuna bir yıllık 2+1 kontrat için 4 milyon € teklif etti, ancak sadece oyuncu 5 milyon € istedi.

Ayrıca Sarı-Lacivertli ekip, oyuncuya ikinci bir teklifte bulunarak 5 milyon avroyu bonusla kabul etti. Jorge Jesus kadrosunda adı geçen Diaz, oyuncunun menajeri David Aranda ile görüşmeler devam ederken ikna ediliyor.