SPOR
Giriş Tarihi : 22-07-2022 23:04   Güncelleme : 22-07-2022 23:04

Kombinasyon sayısı

Kombinasyon sayısı

Bir. VIP Kategori  Alt Blok A-B-E: 1.200 TL

Kategori 2 Maraton Alt ve Üst Bloklar C-D-E: 800 TL

Kategori 3 Maraton Alt ve Üst Bloklar A-B-F-G: 600 TL

Kategori 4 Osman Seçili Güney, üst ve alt bloklar: 400 TL

Kategori 5 VIP, Üst  Blok B, Bayan Standı: 400 TL

Chivas (İHA)

Araba alayı, 27 Haziran - 7 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen İyimser Yelken Dünya Şampiyonası'nın bir parçasıydı. Bodrum'da Milta rıhtımının önünde orkestra eşliğinde başlayan araba alayının ardından Bodrum Kalesi'nde bir etkinlik düzenlendi. 62 ülkeden 284 sporcunun katıldığı Cortezie'de bayrak tutan sporcuların geçit töreni renkli bir videoya sahne oldu. Program, Corté'ye yürüyüşün ardından Bodrum'daki Jimal Çukuru'nda düzenlenen törenle devam etti.

Programla ilgili konuşan Bodrum Valisi Bilgehan Bayar şunları söyledi: "Burada çok hoş bir ortam var.  Bodrum Kaymakamı olarak sizleri bu serin esintide smartbahis burada ağırlamaktan onur duyuyorum. Umarım güzel bir maç olur" dedi oyunculara ve ailelerine "Hoş geldiniz" dedi.

Başkan Aras, "Bodrum'da yapılacak yarışma ile Bodrum dünyaya  dostluk ve barış mesajı verecek" dedi.

“Bodrum, Osmanlı İmparatorluğu'nun, Türkiye Cumhuriyeti'nin ataları ve ebedi sahipleri olan Leleglerin, Karyalıların, Romalıların, Bizanslıların, Rodos Şövalyelerinin mirasıdır. Homer, Bodrum'u "sonsuz bir mavilikler diyarı" olarak nitelendirdi. Bugün bu sonsuz kederde sonsuzluğa yelken açan genç denizciler için buradayız. Dostluk ve barış rüzgarları onları bir araya getirsin. Dünyanın bütün çocukları burada birlikte olsun; Tanışsınlar, arkadaş olsunlar, kardeş olsunlar. Hayatımızın savaşlarına, düşmanlıklarına ve güvensizliklerine yol vermeyelim. Sporun en güzel yanlarından biri de insanların bütün kötülükleri geride bırakarak onu sahiplenebilmesidir."