GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-07-2022 10:57   Güncelleme : 30-07-2022 10:57

Barrisol Tavan ile Şık Görünüm

Barrisol tavan ile ayrıca bir diğer adı ile gergi tavanlar sayesinde şimdilerde tavanların çok daha şık ve estetik görünmesi sağlanabiliyor.

Barrisol Tavan ile Şık Görünüm

Barrisol tavan ile ayrıca bir diğer adı ile gergi tavanlar sayesinde şimdilerde tavanların çok daha şık ve estetik görünmesi sağlanabiliyor. Bina girişleri ya da işletme girişlerinde barisol tavanlar şimdilerde sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Aynı zamanda eve ofis gibi alanlarda da kullanılan baristol tavanlarda birbirinden farklı model seçenekleri ile her zevke hitap eden tavan modeli bulmak mümkündür.

Barisol tavan çeşitlerinde ayrıca kişiye özel tasarım seçenekleri de bulunduğu için kişi istediği alana istediği renk ve tarzda gergi tavanlar yaptırabilir. Gergi tavan modellerinde hem en iyi modellere sahip olmak hem de en kaliteli tavan modelleri için bamaxgergitavan.com sitesini güvenle ziyaret edebilirsiniz.

Gergi Tavan Modellerinde Kaliteli Seçenekler

Gergi tavan sık kullanılan bir tavan modeli olduğu için özellikle model olarak da birbirinden farklı ve hoş seçenekler içeriyor. Işıklı doku tavanlar led ışıkları ile birlikte ortamın Daha aydınlık görülmesine yardımcı olan tavanlardır. Sıklıkla tercih edilir. Akustik gergi tavanlar da mühendislik harikası bir çalışma olan ve kaliteli görünümüyle her zaman dikkat çeken modellerden biridir.

Mağaza ve iş yerlerinde ise özellikle HD gergi tavanlar sıklıkla tercih ediliyor. Görünümünün hoş olması ve farklı renklerde yapılabilmesi ile HD gergi tavanlar pek çok kişinin ve işletme sahibinin sık tercih ettiği modeller arasındadır. Gergi tavan modelleri alanında birbirinden hoş modellere sahip olmak ve aynı zamanda bu tavanlara en kaliteli düzeyde yaptırmak için bamaxgergitavan.com Sitesini ziyaret edebilirsiniz.