SPOR
Giriş Tarihi : 01-08-2022 19:36   Güncelleme : 01-08-2022 19:36

Fransa milli takımı Lorient'te forma giyen genç futbolcu

Fransa milli takımı Lorient'te forma giyen genç futbolcu

 

Eren Karaagah ile üç yıllık sözleşme imzaladı. İmza törenine Başkan Yardımcısı Mustafa Erogüt de katıldı.

Başakşehir'in açıklaması şöyle:

Kulübümüz, Eren Karaağaç'ın transferi için kulübü "Lorient" ile anlaşmış ve 3 yıllığına kadrosuna genç bir futbolcu katmıştır.

Eren Karaağaç'ın imza törenine Başkan Yardımcısı Mustafa Erogüt katıldı.

Genç futbolcuya ailemize hoş geldin diyor, turuncu-mavi formasıyla başarılar diliyoruz.

Bu hafta kütüphaneye altı yeni oyun eklendi, bunlara Samsung Akıllı TV'lerdeki Game Center'daki GeForce NOW

Bu perşembe günü ilk haber GeForce NOW kütüphanesine bu hafta  6 oyunun ekleneceği ve Temmuz ayında 13 oyunun ekleneceği duyurusu oldu. Bununla beraber oyun deneyimini geliştiren yeni özellikler içeren GeForce NOW 2.0.42 hizmet güncellemesi akış çözünürlüklerini ağ koşullarına en uygun şekilde ayarlayan optimizasyonlar sunuyor.

Bir öteki mühim haber de GeForce NOW’un Samsung Akıllı TV’lerde bulunan Samsung Oyun Merkezi’nde (Gaming Hub) artık yüklenmiş şekilde kullanıma marsbahis sunulacak olması. Samsung Oyun Merkezi, daha iyi bir oyuncu deneyimi sağlamak için donanım ve yazılım içinde köprü kuran yeni bir oyun aktarma bulgu platformu. Oyuncular, indirme, depolama sınırı yada konsol gerektirmeyen GeForce NOW ve öteki oyun platformlarında yer edinen büyük oyunları anında oynayabiliyor. Samsung Smart TV’lerin en iyi yanı, en yeni oyun akışı teknolojisini akıllı TV teknolojisiyle birleştirip görüntü ve ses kalitesi için, konsol benzeri bir performans sunması. Bu, indirme sorunlarını ortadan kaldırır ve değerli depolama veya gecikme ile ilgili endişeleri ortadan kaldırır.

Temmuz  Oyunları

GeForce NOW Powered by GAME+, bu hafta tanıtılan altı yeni oyunla ayı tamamlıyor. Ayrıca Temmuz ayında 13 yeni oyun eklenecek.