SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2022 19:38   Güncelleme : 02-08-2022 19:38

Türkçe 'merhaba' demeye devam eden Fernando

Türkçe 'merhaba' demeye devam eden Fernando

Sözleşmemi uzatıp Antalyaspor'a döndüğüm için mutluyum. Geçen sene iyi vakit geçirdik ama bu senenin daha da iyi olacağına şüphe yok. Buna olan inancım bana yol gösterdi. sözleşmemi yeniliyorum. Burada olduğum için çok mutluyum.”

"Misafirperverlik etkiliydi"

Geçiş sürecindeki gecikme sorulduğunda, Fernando şunları söyledi: Buraya geldiğim andan itibaren hepimiz kendimi evimde gibi hissettirdik. Bu misafirperverlik kararımı etkiledi. Bu yıl daha iyi vakit geçirebileceğimize olan inancımız, diğer tekliflerin tanıtılmasında ve bu yerin seçilmesinde etkili oldu.”

Diğer çeviriler

Cenup ekibi, uluslararası transferlerde kaleci Alperen Uysal, Göztepe  orta saha oyuncusu Soner Aydoğdu ve Werder Bremen defans oyuncusu Ömer Toprak'ı eklerken, zenbahis yurtiçi transferlerde takım kaptanı Hakan Özmert ile sözleşmelerini uzattı.

Gösterinin ardından sözleşme imzalayan oyuncular, ellerinde Antalyaspor bayrakları taşıyan gazetecilere poz verdi.

Şampiyonlar Ligi 2022 yaz sezonunun dördüncü haftası sona erdi.

Bu hafta ilk galibiyetini alan Fenerbahçe, Espor 2'de iki sayı atarak işin bitmediğini gösterdi. Ligde çıkış arayan diğer takımlar Galatasaray Espor, Beşiktaş Espor ve Info Investment Aurora  haftayı şöyle tamamladı: 1 kayıp 1 kayıp.

Dark Passage ve DenizBank İstanbul Wildcats, ligin üst kademeleriyle sıkı bir hesaplaşmada karşı karşıya geliyor. Maçta gülen  IW oldu. NSR, Beşiktaş'ı yendi ve Ronin'e karşı beş galibiyet alarak galibiyet serisini sekize çıkardı ve yenilmezlik unvanını korudu.

Dördüncü hafta sonu için NASR ESPORTS namağlup olurken, Dark Passage ve DenizBank İstanbul Wildcats ikincilik için savaşmaya devam ediyor. Her üç takım da  arkalarında olan GALAKTICOS'a karşı liderliğini sürdürmek için var gücüyle çalışıyor.