SPOR
Giriş Tarihi : 03-08-2022 12:44   Güncelleme : 03-08-2022 12:44

Kurulu Başkanı Hasan Çavuşoğlu

Kurulu Başkanı Hasan Çavuşoğlu

imza töreninde yaptığı açıklamada, "Menemenspor'un Cem Çelik kardeşlerini Alanyaspor'dan 5 yıllık sözleşme ile transfer ediyoruz. Gördüğümüz ve taklit ettiğimiz kadarıyla Jam'in doğuştan gelen bir yeteneği var. Alanyaspor'daki ilk maçına Furkan Bayır adıyla çıkacağına inandığımız futbolcudur. Bunun Alanyaspor'umuza yardımcı olacağını umuyoruz" dedi.

Cem Çelik, Alanyaspor'da kendini göstererek Türk futboluna katkıda bulunmak istediğini söyledi. 20 yaşındayım. Bu yolda gidecek çok yolum var ve Alanyaspor camiasının bir parçası olmaktan dolayı mutlu ve gururluyum. Bu uzun yolculukta Alanyaspor camiasına kendimi göstererek Türk futboluna katkı sağlamayı umuyorum. Bir zamanlar hocamızın oyun tarzını beğendiğim için Alanyaspor'un çok maçını izledim. Alanyaspor'un büyük başarısına da katkıda bulunmayı umuyorum. Bana güvenip emanet ettiğiniz slotbahis için çok teşekkür ederim. Umarım her iki tarafa da faydası olur." Bir ekiple çalışmanın onlar için çok değerli olduğunu kaydederek, "Bu bir şans. Gururluyuz Ondan ve tüm teknik ekipten bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Özellikle beni önemsiyor ve ben mücadele edip çalışıyorum. Önemli olan iyi oynamak değil, mücadele etmektir. Bu formanın ağırlığını ve gururunu hissetmek önemli.”

"Karar vericiler bizim öğretmenlerimizdir"

Takımda kalmak isteyip istemediği sorulduğunda Yüksek, şunları söyledi: Elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Bu formanın ağırlığını biliyorum ve dövüşüyorum. kalmak isterim. Sonuçları veren elbette hocalarımızdır. Bu takıma bir şeyler katmak için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum."

İsmail Yüksek, sarı ve mavi formalarla oynamanın çok eğlenceli olduğunu söyledi. Özellikle Fenerbahçe formasında. Her an eğlenceli.”

“Ligin en iyi defans hattına sahip takımı”

Takımın defans hattı hakkında genç oyuncu şunları söyledi: Fenerbahçe ligin en iyi defans hattına sahip Takımdan çok şey öğreniyorum.