SPOR
Giriş Tarihi : 04-08-2022 19:47   Güncelleme : 04-08-2022 19:47

Takip eden çocuklarımız, bu toplulukta

Takip eden çocuklarımız, bu toplulukta

 

Bu tapınakta veya başka bir yerde var olduğu sürece bu topluluğa sahip çıkmaya devam edecek. Yani her biriniz muhtemelen birçok akrabanızı, belki de ebeveynlerimizi kaybettiniz. Muhtemelen maçı tribünlerde izleyen bir arkadaşınızı kaybettiniz. Hepsi bugün aramızda değil ama bilinçliler mi? Beşiktaş hala burada. Bu mesleğin güzelliği onun topluluğudur. Bu değerli markanın arkasında durun. Bu değerli markayı korumak için. Bu topluluğun büyüklüğü için verilen mücadelede kendimizi ve başkalarını destekleme ihtiyacını kabul etmeliyiz.”

"Sporcularımız var. Ben de onları aramak istiyorum. Artık sporcu olmak, Beşiktaş taraftarı olmak, kadın olmak... Bildiğiniz gibi Beşiktaş kadınları çok değerli ve onların önceliği. O zaman kendini tanıtır mısın? Başarınızı anlatın ve kendinizle biraz gurur duyun."

Siyah-beyazlı kulüpten oyuncular Shilan Ayıldız, Ezgi Kaya ve JK Beşiktaş Müzesi danışmanı Zulal Gök de sahne arkasında konuştu.

Kendini tanıtan Silan İldage, sözlerine şöyle devam etti: “Geçen hafta Balkan Atletizm Şampiyonası'nda takımımızı temsil ettim ve 76 yıl aradan sonra ilk kez düzenlenen sonbahis bu etkinlikte Kore'nin 1500 metrede ilk altın madalyasını kazandım. . Geçen Pazar, Akdeniz Oyunları'nda ülkemi temsil ettim. Önümüzdeki hafta Dünya Atletizm Şampiyonası için ABD, Oregon'a gidiyorum. Ülkemi ve kulübümüzü orada temsil etmekten büyük gurur duyuyorum. şimdiden çok heyecanlıyım Öncelikle, beni bu noktaya getiren ve bana bu şerefi bahşeden Cumhurbaşkanı Ahmet Noor Chevi'ye ve destekçim Seolunluoğlu'na şükranlarımı sunuyorum. Umarım benim gibi aşağıdaki oyuncular arasında maddi ve iç destek devam eder. O kadar çok destek alıyor ki. Beşiktaş ailesinin bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. Bu nedenle çok güzel bir aileye ve çok sıcak bir atmosfere sahiptir. Hepinize teşekkürler."