SPOR
Giriş Tarihi : 05-08-2022 12:49   Güncelleme : 05-08-2022 12:49

Keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyorlar ve çok ilgililer

Keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyorlar ve çok ilgililer

Oyun dünyasında her oyuncunun kendini daha yakın hissettiği turnuvalar var. Bu turnuvaları düzenlediğim ve insanların değerli taşlar çıkarmasına izin verdiğim için minnettarım.

Beşiktaş'ın tecrübeli orta saha oyuncusu Josef de Souza şunları söyledi: Onlarsız hiçbir şey düşünemiyorum. Onlar olmasaydı geçen sene şampiyonluğu çok daha kötü durumda bitirebilirdik. Onlara daha önce tatmadıkları bir mutluluğu yaşatacağımıza söz veriyoruz.”

Yeni dönemi öncesinde kaptanlık yapan Brezilyalı orta saha oyuncusu Joseph de Souza, siyah beyazlı milli takımın Avusturya kampında Demirøren Haber Ajansı'na (DHA) özel bir açıklama yaptı.

"Kariyerimde çok zeki olduğumu kabul etmiyorum"

Josef yoğun bir kamp dönemi geçirdiğini ve benim zamanımda meyve vereceğini söyledi. Tecrübeli futbolcu, her birinin gerekli fedakarlıkları yaptığını belirterek bunu söyledi. “Çok çalışıyoruz. Kariyerimde futbol oynamaya başladığımdan beri herhangi bir eğitim kampında antrenman yaptığımı veya çok çalıştığımı hatırlamıyorum. Oldukça iyi. Hem hocalarımızı hem de oyuncularımızı feda ediyoruz. Eğer adetiniz olursa bu  fedakarlığın, çalışkanlığın ve çalışmanın mükafatını alacağınızdan hiç şüphem yok. Artık ekiple Trwin birlikteyiz. Yeni arkadaşlarımız geliyor. Bazı arkadaşlar da bize katılacak. Birbirimizi iyi tanıyoruz. Birbirimizle zaman geçiriyoruz ve  iyi çalışıyoruz. Dediğim gibi, meyve vereceğim.”

"Geçen yıldan daha iyi olacağımıza inanıyorum"

Josef, geçen sezon takıma önemli bir ismin geldiğini söylediğinde beklentilerinin yüksek olduğunu söyledi. Kim bilir, şampiyonluğun getirdiği rahatlığı size anlatabilirim. Çok üst düzey oyuncular ve çok önemli isimler geldi ve bu isimler büyük bir beklenti yarattı. Yani geçen yıl istediğimiz başarıyı elde edemedik. Bu yıldan bahsetmişken, takımımızda kazanma hırsı ve arzusu olan ve başarılı olmak isteyen gerçekten iyi oyuncular var.